Правоохоронці рекомендують "Динамо" не проводити матчі в Маріуполі. ДОКУМЕНТ

Відповідні листи від МВС, СБУ й Управління держохорони опубліковано на сайті клубу, передає Цензор.НЕТ.
У МВС звернули увагу, що через близькість до зони АТО потрібно буде посилити заходи безпеки, а напередодні Дня незалежності України зазвичай відбувається ескалація бойових дій.

СБУ не відкидає ймовірності спроб терористів "ДНР" дестабілізувати обстановку під час матчів.

Управління держохорони з огляду на близькість зони АТО рекомендувало розглянути питання про перенесення матчів на нейтральну територію.

Нагадаємо, найближчий матч "Динамо" - "Маріуполь" заплановано на 26 серпня.
Круто рулит офшорный.
Его безопасность они хоть могут обеспечить?
А то например, вор Гройсман заявил, что его убьют скоро. Правда, не сказал за что