10000 відвідувачів онлайн
26 242 107

Правоохоронці рекомендують "Динамо" не проводити матчі в Маріуполі. ДОКУМЕНТ

динамо
Відповідні листи від МВС, СБУ й Управління держохорони опубліковано на сайті клубу, передає Цензор.НЕТ.
У МВС звернули увагу, що через близькість до зони АТО потрібно буде посилити заходи безпеки, а напередодні Дня незалежності України зазвичай відбувається ескалація бойових дій.

Правоохоронці рекомендують Динамо не проводити матчі в Маріуполі 01

СБУ не відкидає ймовірності спроб терористів "ДНР" дестабілізувати обстановку під час матчів.

Також читайте: "Динамо" на виїзді перемагає "Шахтар"

Правоохоронці рекомендують Динамо не проводити матчі в Маріуполі 02

Управління держохорони з огляду на близькість зони АТО рекомендувало розглянути питання про перенесення матчів на нейтральну територію.

Правоохоронці рекомендують Динамо не проводити матчі в Маріуполі 03

Читайте також: "Шахтар" переміг "Динамо" і став володарем Суперкубка України

Нагадаємо, найближчий матч "Динамо" - "Маріуполь" заплановано на 26 серпня.
Топ коментарі
+35
Во, Суркис! Какую тяжелую артиллерию подлючил, гнида. А то, шо к нам вся Украина приезжает футбольная- то мелочи. То- неправильные футболисты.Так получается??? Я уже не говорю о самых Высоких Гостях из Европы и Штатов. Им ничего не угрожало, а вот Суркису и "Динамо"- то опасно. Там подпись Гелетея. И тут этот поц пятак сунул.
показати весь коментар
24.07.2017 02:01 Відповісти
+26
Правохранители и силовики офшорного не в состоянии обеспечить безопасность на украинской территории. И даже расписались в собственном бессилии, в этом письме.
Круто рулит офшорный.
Его безопасность они хоть могут обеспечить?
А то например, вор Гройсман заявил, что его убьют скоро. Правда, не сказал за что
показати весь коментар
24.07.2017 02:02 Відповісти
+20
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
24.07.2017 04:45 Відповісти

Завантаження...