9919 відвідувачів онлайн
2 464 16

МВС гарантуватиме безпеку футбольних матчів у Маріуполі, - Аваков

аваков
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це у Твіттері написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
"У Маріуполі грати у футбол так само безпечно, як і в Києві. МВС гарантуватиме безпеку всіх матчів прем'єр-ліги в цьому чудовому місті", - зазначив Аваков.

Нагадаємо, раніше київське "Динамо" просило перенести матч із "Маріуполем" на нейтральне поле. Зокрема, представники столичного клубу пропонували перенести матч з ФК "Маріуполь" у зв'язку з, на їхню думку, загрозою безпеці для гравців і персоналу.
Матч заплановано на 26 серпня 2017 роки після Дня незалежності України, в період якого зазвичай посилюються бойові дії на Донбасі.
Водночас напередодні президент Української прем'єр-ліги Володимир Генінсон заявив, що для цього немає підстав. "Ми не можемо скасувати або перенести матч, у нас немає для цього ніяких підстав. Федерація футболу заявила стадіон. Федерація підтвердила, що матчі можуть відбуватися. Ми бачимо, що матчі вже там відбувалися", - заявив він.
Топ коментарі
+3
отчего бы тогда такой безопасный стадион Шахтеру не сделать своим домашним? И к дому ближе и болельщик свой, че ж они по Киеву и Львову мыкаются?
показати весь коментар
26.07.2017 17:30 Відповісти
+1
Вот КАКОГО ХРЕНА в городе в минимальной близости к ОККУПАНТАМ проводить какие то матчи где находится БОЛЬШОЕ количество людей. Ведь посмотрев КАК по Украине лазят ФСБшники (недавно только сбу задержала на границе с Приднестровьем - САНЫЧ по моему), ведь им еще при Яныке паспорта украинские дали.
Так кто им мешает там УСТРОИТЬ "БЕДЛАМ"?? А возле Нововазовска по моему только не давно ОБСЕ фиксировало скопление техники ... Да проводите хотя бы в 100-200 км от ГОРЯЧИХ ТОЧЕК но не НА НИХ..
показати весь коментар
26.07.2017 17:36 Відповісти
+1
ты х с пальцем не сравнивай! где Мариуполь и где оккупированная Юзовка
показати весь коментар
26.07.2017 21:50 Відповісти

Завантаження...