9664 відвідувача онлайн

Вашингтон сам вирішить, які саме співробітники припинять роботу в Росії, - Пєсков

песков
Як інформує із посиланням на ТАСС, про це повідомив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.
"Це вибір США, це будуть і дипломати, і технічні співробітники. Йдеться не тільки про дипломатів, такої кількості дипломатів [американських у РФ] немає, йдеться і про дипломатів, і про осіб з недипломатичним статусом, а також прийнятих на місці, тобто громадян РФ, які там працюють", - сказав Пєсков.
Провівши паралель із висилкою російських дипломатів із США напередодні Нового року, Пєсков зазначив, що співробітникам американського посольства в Москві було надано достатньо часу, щоб покинути країну, з міркувань гуманізму.

"Це звичайна практика, - сказав Пєсков. - Вимагати такого масштабного скорочення, наприклад, в рамках такого терміну, який був відведений напередодні Нового року нашим дипломатам, було б негуманно, некоректно".
Представник Кремля, при цьому підкреслив, що передбачений термін до 1 вересня зовсім не означає можливість проведення будь-якого діалогу з цього приводу.
"Та ні, не означає", - сказав Пєсков, відповідаючи на уточнювальне запитання.
Відповідаючи на запитання про те, за яких умов Москва може ввести нові контрзаходи щодо США, Пєсков нагадав слова президента РФ Володимира Путіна про те, що Росія залишає за собою "право на додаткове реагування", але він не вважає за необхідне робити це зараз, тому що "в цілому Росія зацікавлена в продовженні співпраці там, де це відповідає її інтересам".

Також читайте: У Держдепі США прокоментували висилку своїх дипломатів з РФ: "Це недоречний і гідний жалю крок"

Нагадаємо, 28 липня МЗС РФ зажадав до 1 вересня скоротити кількість дипломатичних і технічних співробітників посольства США в Москві і в генконсульствах в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці до 455 осіб. Крім того, з 1 серпня посольству США в Москві заборонено користуватися дачею в Срібному бору і складськими приміщеннями на Дорожній вулиці в Москві.

Держдеп США не уточнив, скільки саме дипломатів повинні будуть покинути РФ, але, як повідомляє The Washington Post, йдеться про кілька сотень осіб.

Рішення Москви винесли після того, як Сенат США переважною більшістю голосів проголосував за оновлений пакет обмежувальних штрафних заходів щодо Росії, Ірану і Північної Кореї.

Топ коментарі
+21
Кацапы!
Пора действовать!
Срочно изъять из проката все серии "Том и Джерри", спалить на красной площади чучело Микки Мауса, запретить на законодательному уровне американский языг и выпустить новый глобус без Америки!...
показати весь коментар
31.07.2017 13:44 Відповісти
+19
вот и вскрылось, откуда число 755. в основном это кацапы, работавшие на ненавистных пендосов, и проклинающие теперь ***** за то, что лишил их американских зарплат и теперь придется им переходить на ягель и бояру, как остальным.
показати весь коментар
31.07.2017 13:51 Відповісти
+15
Кацапы выстроились в очередь чтобы высказать свое недовольство Госдепу:
Вашингтон сам решит, какие именно сотрудники прекратят работу в России, - Песков - Цензор.НЕТ 2995
показати весь коментар
31.07.2017 13:54 Відповісти

Завантаження...