Кабмін запускає процедуру продажу ліцензій зв'язку 4G

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Урядовий портал.
Оприлюднюючи відповідне рішення, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що це черговий крок на шляху економічного зміцнення України, і розвиток телекомунікаційної галузі - це додатковий драйвер економічного зростання.
Голова уряду наголосив, що конкурс із продажу ліцензій відбуватиметься максимально прозоро, а його результати в перспективі дадуть державі нові технології, а бюджету - додаткові доходи.
"Ми розраховуємо, що публічний продаж дозволить залучити кошти в бюджет, але найголовніше - буде створено сучасну інфраструктуру, яка розвиватиме національну економіку", - сказав Гройсман.
Своєю чергою перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів наголосив, що впровадження в Україні зв'язку 4G є вкрай важливим, адже наша держава в цьому аспекті відстає від провідних країн світу. І такі урядові рішення - давно назрілий крок.
"Запровадження 4G розширить можливості держави й бізнесу в різних сферах життя, дозволить отримати приріст ВВП і забезпечить створення нових робочих місць", - сказав він.
То что ты сейчас сказал созвучно примерно такому:
Не надо строить новые автобаны, потому, что у нас не все дороги отремонтированы в районах.