7441 відвідувач онлайн
6 052 13

У Кишиневі відбуваються обшуки в будівлі уряду і Мін'юсті

молдова

Слідчі дії відбуваються в рамках справ проти чиновників, яких підозрюють у видачі фальшивих документів.

У столиці Молдови Кишиневі прокурори з питань боротьби з корупцією та офіцери Національного центру з боротьби з корупцією проводять обшуки в будівлі уряду Молдови й Міністерстві юстиції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Про це повідомила прес-секретар антикорупційного центру Анжела Старинська, передає Deschide.md.

"Підтверджуємо обшуки. Йдеться про кілька справ стосовно корупції і зловживання владою, до яких причетні співробітники міністерств юстиції і освіти, нотаріуси і навіть представники деяких бюро перекладів. Цих людей підозрюють у незаконному оформленні документів для молдавських громадян та іноземців. Інші подробиці ми повідомимо пізніше", - йдеться в повідомленні.
Таким чином, у кримінальних справах фігурують співробітники міністерств юстиції і освіти, нотаріуси й представники бюро перекладів.
Топ коментарі
+1
значит уже скоро Додона и его фсбшную агентуру начнут мочить
показати весь коментар
21.08.2017 11:39 Відповісти
+1
когда у нас уже так петру потрошеску за хобот возьмут?
показати весь коментар
21.08.2017 11:47 Відповісти
+1
"Цирульный мастер Пьер и Константин" обещал своим потребителям "холю ногтей" и "ондулянсион на дому"... (с)
показати весь коментар
21.08.2017 11:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як цікаво.....! А шо тама про Ггг.. дадона?
показати весь коментар
21.08.2017 11:34 Відповісти
значит уже скоро Додона и его фсбшную агентуру начнут мочить
показати весь коментар
21.08.2017 11:39 Відповісти
когда у нас уже так петру потрошеску за хобот возьмут?
показати весь коментар
21.08.2017 11:47 Відповісти
"Цирульный мастер Пьер и Константин" обещал своим потребителям "холю ногтей" и "ондулянсион на дому"... (с)
показати весь коментар
21.08.2017 11:48 Відповісти
в россиюшке путин лвит щуку и все умиляются, а В Молдове обыски в минюсте

разделение властией и царь додон ничего не сможет сделать ,

ВОт так кто там с колен то встает?
показати весь коментар
21.08.2017 11:48 Відповісти
а тем временем начались учения уже в Лукашенковской Беларуси

В Кишиневе проходят обыски в здании правительства и Минюсте - Цензор.НЕТ 7720
показати весь коментар
21.08.2017 11:49 Відповісти
на фотке зеленые зайцы *****?
показати весь коментар
21.08.2017 12:00 Відповісти
на фотке зеленые человечки от пукина
показати весь коментар
21.08.2017 12:01 Відповісти
разве мордву можно называть человечиками? русня ведь не люди.
показати весь коментар
21.08.2017 12:02 Відповісти
Так человечки это не люди , это недолюди или кацапы
показати весь коментар
21.08.2017 12:03 Відповісти
тоже за столько лет никак не выгребут мокшанские консервы
показати весь коментар
21.08.2017 12:06 Відповісти
Додон уже обосрался, или ещё не поступало инструкций от х@йлоплешивыша?
показати весь коментар
21.08.2017 12:09 Відповісти
А это у них случАем не переворот наметился?
показати весь коментар
21.08.2017 12:11 Відповісти