9259 відвідувачів онлайн
36 821 215

Збитий Шуфричем-молодшим пішохід у реанімації у важкому стані та непритомний

дтпшуфрич

Потерпілий в дорожньо-транспортній пригоді з автомобілем сина народного депутата Нестора Шуфрича перебуває в реанімації у важкому стані.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Еспресо.TV".

Потерпілий у ДТП з авто сина Шуфрича перебуває у реанімації. Стан його тяжкий, він непритомний. Раніше у нього зафіксували складну черепно-мозкову травму.

До реанімації людей не пускають лікарі. Медикаменти постраждалому купляє чоловік, який передає їх з іншого боку 17-ї лікарні у Києві.

Біля входу до реанімації перебуває молодий хлопець, який назвався сусідом потерпілого. Він, зокрема, передавав телефон лікарю, яка розповіла батьку потерпілого про його стан.

Родичі потерпілого з Херсона ще не прибули до Києва. Представників нардепа Шуфрича поки не видно біля реанімації.

Також читайте: ДТП на мосту Патона: "Москвич" зі зброєю та боєприпасами на зустрічній врізався в ЗіЛ. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Як повідомляв Цензор.НЕТ, в суботу ввечері син народного депутата Нестора Шуфрича (Нестор Несторович) на автомобілі Bentley на пішохідному переході збив пішохода. Потерпілий з численними травмами госпіталізований. Поліція відкрила за фактом ДТП кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 "Порушення правил безпеки дорожнього руху" Кримінального кодексу. За словами радника глави МВС Антона Геращенка, суд може призначити синові нардепа Нестора Шуфрича умовне покарання і великий штраф.
Топ коментарі
+32
С удовольствием привел бы в тяжелое состояние обеих несторов шуфричей
показати весь коментар
27.08.2017 17:15 Відповісти
+27
Сбить человека на пещеходке с такой скоростью, что почти в критическом состоянии. Чувствуют безнаказанность "элитные" сынки, зная что папик все порешает.
показати весь коментар
27.08.2017 17:17 Відповісти
+24
С каждым может случиться ДТП, но простого человека до кровавой икоты запугали бы тюрьмой. А тут раз - Антоха уже присудил условное наказание и крупный штраф.
показати весь коментар
27.08.2017 17:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Завдяки вибору 54% одноразових сину Шуфрича (як і жодному ригу) в Україні нічого не загрожує. Це олігархічна держава, син Шуфрича - син олігарха, він тут Цар і Бог. Як можна посадити сина Царя з-за того, що йому під колеса підлізло якесь бидло, замість того, щоб упасти на коліна і віткнутись лобом у землю???
Через півроку справу закриють і на тому всьо.
А 54% одноразових дебілів через півтора року виберуть нам чергового (або цього самого) Царя-олігарха.
Отак і буде.
показати весь коментар
27.08.2017 19:38 Відповісти
значит геращенко тебя можно нечаенно ****...нуть дубиной по голове рассколоть череп и за это будет большой штраф и условная стаття ?
показати весь коментар
27.08.2017 19:40 Відповісти
Вот это быдло:

Сбитый Шуфричем-младшим пешеход в реанимации в тяжелом состоянии без сознания - Цензор.НЕТ 3274

Таких надо просто валить...
показати весь коментар
27.08.2017 19:56 Відповісти
і хто йому права дав? треба провести розслідування і по цьому питанню також.
показати весь коментар
27.08.2017 19:58 Відповісти
развелось этих, ********* шуфручей, на дорогах, не пройти не проехать
показати весь коментар
27.08.2017 20:35 Відповісти
МОВА: він без свідомості ----- перепрошую, але в цьому випадку потерпілий без тями, непритомний. А без свідомості у нас президент, який не розуміє своїх функцій на своїй посаді, а також і все його оточення - також немають свідомості, що творять!
показати весь коментар
27.08.2017 19:57 Відповісти
Браво ! Люто плюсую Вам, пани.
показати весь коментар
27.08.2017 20:37 Відповісти
Это официяальный сын или какая другя жертва оргазма, избежавашая аборта?
показати весь коментар
27.08.2017 20:23 Відповісти
По https://censor.net/news/453093/politsiya_obektivno_i_nepredvzyato_provedet_rassledovanie_geraschenko_o_dvuh_dtp_s_uchastiem_shufricha, суд может назначить сыну нардепа Нестора Шуфрича условное наказание и крупный штраф.
СЫНА КОЗЛА-ШУФРИЧА НЕ ПОСАДЯТ...
БАБЛО ОТ ШТРАФА ПЕРЕКОЧУЕТ В ГОС. КОРЫТО, с которого его своруют...
А СБИТОМУ ИНВАЛИДУ ТРАТИТЬ СВОИ ДЕСЯТКИ ТЫЩЬ НА ЛЕЧЕНИЕ Сбитый Шуфричем-младшим пешеход в реанимации в тяжелом состоянии без сознания - Цензор.НЕТ 2788

.
Источник:https://censor.net/n453106
показати весь коментар
27.08.2017 20:27 Відповісти
сынок шлюхрича катается на "бентли", клячко породнился со шлюхричем...как вам Революция Достоинства?
показати весь коментар
27.08.2017 21:39 Відповісти
шуфрич не шуфрич, немає чого лізти на дорогу не впевнившись у безпеці
такі як шуфричі відмажуться, інші відкліпаються і посидять
а ти ДЯТЕЛ на все життя залишишся інвалідом, бо тобі всі должні...

зупинитися
показати весь коментар
27.08.2017 22:46 Відповісти
Ага,посадят его,обязательно посадят...пострадавшего,если выживет
Депутат сбил 2-х пешеходов на светофоре и спрашивает у прокурора.
- И что теперь будет?
-Ну тому,кто к тебе в салон влетел через лобовуху дадим 5 лет,за нападение,а другому,кто в кювет улетел ещё 2 года накинем,за бегство с места преступления.
показати весь коментар
27.08.2017 23:44 Відповісти
Застрелить падлу.
показати весь коментар
28.08.2017 02:15 Відповісти
А что его еще не посадили?
показати весь коментар
28.08.2017 08:13 Відповісти
Сторінка 3 з 3