8421 відвідувач онлайн
21 352 120

Японія виступила за термінове скликання Радбезу ООН через ядерне випробування КНДР

топливо ядерное

Токіо стурбований ситуацією на Корейському півострові.

Влада Японії заявила про необхідність терміново скликати Раду безпеки ООН у зв'язку з імовірним проведенням Північною Кореєю ядерного випробування, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112. Про це в неділю, 3 вересня, заявив міністр закордонних справ Японії Таро Коно, передає NHK.

За його словами, японська сторона має намір домогтися позачергового скликання Ради безпеки ООН через чергове загострення ситуації на Корейському півострові.

"Ми маємо намір координувати свої дії з відповідними країнами з метою термінового скликання Ради безпеки ООН", - заявив Таро.

Читайте також: В Японії знайшли український фільм 1930 року, який вважали втраченим, - Мінкульт

Глава МЗС Японії зазначив, що дії Пхеньяна є "абсолютно непростимими". Нагадаємо, влада Південної Кореї заявила, що КНДР могла провести 3 вересня нові ядерні випробування, внаслідок чого виникли потужні підземні поштовхи на території Північної Кореї. Китайські сейсмологи також зафіксували потужний землетрус, який назвали "імовірним вибухом". Нагадаємо, раніше в КНДР заявили про створення водневої бомби для балістичної ракети.
Топ коментарі
+51
Треба японців та північних корейців зібрати в Мінську...
На перемовини...
показати весь коментар
03.09.2017 10:04 Відповісти
+46
Мы выражаем крайнюю озабоченность и призываем.......
показати весь коментар
03.09.2017 09:55 Відповісти
+39
В качестве боеголовки на северокорейскую межконтинентальную ракету может быть установлена водородная бомба, которую разработали в КНДР. Об этом сообщает агентство «Ренхап» со ссылкой на ЦТАК.
По данным агентства, лидер КНДР Ким Чен Ын лично осмотрел разработку. Северокорейское агентство утверждает, что КНДР удалось разработать более совершенное ядерное оружие, что является «знаковым шагом» в развитии подобного вооружения в стране.
Кроме того, в КНДР добавляют, что новую разработку можно привести в действие даже на большой высоте(С)
Короче, мочить нужно и хомячка, и тех, кто ему такие цацки дает.
показати весь коментар
03.09.2017 09:56 Відповісти

Завантаження...