10417 відвідувачів онлайн

Я вирішив балотуватися в президенти у 2019 році, - Онищенко

онищенко

Народний депутат Олександр Онищенко заявляє про наміри балотуватися на посаду голови Української держави на чергових президентських виборах у 2019 році.

"Так, я вирішив балотуватися", - сказав він в інтерв'ю американському виданню The Washington Times, опублікованому в середу, відповідаючи на запитання, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Порошенко (Президент України Петро Порошенко, - ред.) розглядає мене як сильного політичного й економічного супротивника. Тому його мета полягала в тому, щоб позбавити мене й опозицію фінансових ресурсів і змусити мене виїхати з рідної країни", - заявляє О. Онищенко.
При цьому він зазначив, що буде здивований, якщо після оприлюднення його рішення балотуватися в Президенти проти нього не висунуть нових звинувачень. "Насправді кримінальне переслідування - це єдиний спосіб боротьби нинішньої влади зі своїми політичними супротивниками. Як я вже сказав у своєму інтерв'ю у 2016 році, більшість кандидатів можуть отримати принаймні одне кримінальне обвинувачення до моменту виборів, розчистивши дорогу для Порошенка", - додав О. Онищенко.

Нагадаємо, 16 березня Національне антикорупційне бюро України провело обшук в офісі народного депутата Олександра Онищенка. У НАБУ зазначили, що обшуки були проведені в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем під час реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ВАТ "Укргазвидобування". 15 червня в офісі Онищенка НАБУ провело повторний обшук.

Після цього в Генеральну прокуратуру надійшло подання Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) про зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка. А Ситник і Холодницький заявили про розкрадання нардепом "Волі народу" на суму 1 млрд 600 тис. гривень.

16 червня Генпрокурор Юрій Луценко підготував до Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Онищенка. 5 липня Верховна Рада дала згоду на затримання й арешт Онищенка.

Топ коментарі
+31
Дожились!)))
показати весь коментар
14.09.2017 10:28 Відповісти
+22
Кадырова нам только не хватало. Почему в Президенты всегда лезет всякая сволочь?
показати весь коментар
14.09.2017 10:32 Відповісти
+21
урра... будем выбирать между рабиновичем, онищенко и юлей...ну мож еще ляшко...Господи, помилуй и разуй глаза овцам твоим неразумным...
показати весь коментар
14.09.2017 10:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
До нашего берега, як не гімно, так тріска.
показати весь коментар
14.09.2017 11:36 Відповісти
А це хто
показати весь коментар
14.09.2017 11:38 Відповісти
А че эт его так поперло??? Это после поездки в Мацкву?
показати весь коментар
14.09.2017 11:39 Відповісти
Баллотируйся,падло..но под фимилиё Кадыров..
показати весь коментар
14.09.2017 11:57 Відповісти
перекурили они там чего-то... или перенюхали )))
коксовики )))))))))))))))))
показати весь коментар
14.09.2017 12:54 Відповісти
Представляю эту предвыборную кампанию. Запасаемся противогазами.
показати весь коментар
14.09.2017 11:40 Відповісти
Гандон,у тебя гречки столько не будет
показати весь коментар
14.09.2017 11:44 Відповісти
Я решил баллотироваться в президенты в 2019 году, - Онищенко - Цензор.НЕТ 1475
показати весь коментар
14.09.2017 11:51 Відповісти
ОООООО!!!!!! Ужас!!!!!!! Пусть Бог милует!
показати весь коментар
14.09.2017 11:57 Відповісти
Аборигени одержали ще один додатковий тест на дебілізм. Є всі підстави сподіватися, що і він може бути успішно пройденим. Цікаво, що доросле населення цієї країни не шукає альтернативу цій системі, а не маючи реальних фінансових шансів в неї проникнути, тільки щиро заздрить бандитам і злодіям і бере участь в їхніх ритуальних танцях під умовною назвою - вибори.
показати весь коментар
14.09.2017 12:09 Відповісти
Ну, гнида и придумал, второй Гамнюкович.
показати весь коментар
14.09.2017 12:10 Відповісти
Тваю матью, ФСБ жжет !!!!
Кадыров, ты куда?
показати весь коментар
14.09.2017 12:13 Відповісти
А его Главная лошадь орловской породы будет вице-Президентом.
показати весь коментар
14.09.2017 12:14 Відповісти
Це яка кобила його лягнула?
показати весь коментар
14.09.2017 12:22 Відповісти
Женевские озёра они такие Могут и в кофе что подсыпать.
показати весь коментар
14.09.2017 12:25 Відповісти
Та, котру він через "тріщину" пробував надути
показати весь коментар
14.09.2017 12:25 Відповісти
не пойдет!
по пенькам прыгать может и научишься, а вот шапки сшибать или конфетами торговать до диабету...
показати весь коментар
14.09.2017 12:35 Відповісти
Я решил баллотироваться в президенты в 2019 году, - Онищенко - Цензор.НЕТ 318
показати весь коментар
14.09.2017 12:37 Відповісти
Так етого госвора куда продвигают - в тюрягу или в презы?
показати весь коментар
14.09.2017 12:59 Відповісти
Вот отсидишь, ****,за грабеж Украины и ее народа 15 лет и балатируйся.
показати весь коментар
14.09.2017 13:05 Відповісти
Коня прив"язав?
показати весь коментар
14.09.2017 13:08 Відповісти
Ещё один---"Ци руки ничого нэ кралы"...
показати весь коментар
14.09.2017 13:08 Відповісти
Баллотируйся себе на своей любимой московии, кадыров. Там тебя так много, и скоро у вас на улусе выборы... А тут твоя гречневая афера не прокатит, борцовый ты наш херой...
показати весь коментар
14.09.2017 13:14 Відповісти
Ну и рассмешил этот "диссидент" в изгнании наши тапки:
Я решил баллотироваться в президенты в 2019 году, - Онищенко - Цензор.НЕТ 6904
показати весь коментар
14.09.2017 13:19 Відповісти
це глум якийсь? крадії-бариги місцевих гоїв навіть нижче за одноклітинних організмів рахують?
показати весь коментар
14.09.2017 13:37 Відповісти
Паша Лазоренко почему молчит? А судья Зварыч?

Хотя если Потрошенко будет баллотироваться в президенты, то и Онищенко можно.
показати весь коментар
14.09.2017 13:37 Відповісти
"Порошенко (президент Украины Петр Порошенко. - Ред.) рассматривает меня как сильного политического и экономичного противника. Поэтому его первая цель состояла в том, чтобы лишить меня и оппозиции финансовых ресурсов и заставить меня покинуть родную страну", - заявляет А.Онищенко.Источник: https://censor.net/n455241
ююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю
Пахнет договорняком с гидрантом.
показати весь коментар
14.09.2017 13:41 Відповісти
та нє спроба врятувати свою дупу від обвинувачень, під приводом політичного переслідування.
показати весь коментар
14.09.2017 16:11 Відповісти
"здраствуйте, я- рінат, рускоязичний украінєц..."
показати весь коментар
14.09.2017 13:44 Відповісти
чечен решил этим помочь пеце?
показати весь коментар
14.09.2017 14:27 Відповісти
ну так кадиров же бізнес компанйон вона ! все це московське шобло сюди преця
показати весь коментар
14.09.2017 14:46 Відповісти
Онищенко явно что-то курит
показати весь коментар
14.09.2017 16:14 Відповісти
Оно страну не перепутало, точно в Украине?
показати весь коментар
14.09.2017 16:45 Відповісти
В политических раскладах, которые существуют в современной Украине, Александр Раджабович Кадыров не самый худший претендент на президентскую должность. Фамилию он изменил и, заметьте, не на Анищенко, а на Онищенко. Правда, среди многочисленных иностранных языков, которыми он владеет, украинский отсутствует, но для полиглота его уровня это не проблема.
показати весь коментар
14.09.2017 17:44 Відповісти
Сторінка 2 з 2