9268 відвідувачів онлайн
34 966 192

В Ірані заявили про створення "батька всіх бомб"

иран

Іран випустив десятитонну бомбу власного виробництва.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ,
про це заявив командувач Військово-космічними силами корпусу вартових ісламської революції Амір Алі Хаджизаде.

Він назвав бомбу "батьком усіх бомб" і зазначив, що вона затьмарює найпотужнішу неядерну зброю США.

"Дотримуючись доручення Повітряно-космічних сил організація оборонної промисловості випустила 10-тонну бомбу. Ці бомби є в нашому розпорядженні. Вони можуть бути запущені з літаків "Іллюшина", і вони дуже руйнівні", - заявив Амір Алі Хаджизаде.

Він згадав формулювання "батько всіх бомб" за аналогією з американською бомбою GBU-43, яка відома як "мати всіх бомб".
Також читайте: Німецьку авіабомбу часів Другої світової війни знешкодили в Тернополі, - ДСНС. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+49
"Военно-космические силы","промышленность","из самолетов "Ильюшина" - ничего не напоминает?Похоже Иран к этой бомбе вообще отношения не имеет.А кацапы ни разу не палятся.
показати весь коментар
17.09.2017 11:44 Відповісти
+43
Ильюшин - очень известный персидский авиаконструктор. Не знал?
показати весь коментар
17.09.2017 11:46 Відповісти
+31
Ну это дело нехитрое. В грузовик грузим 10т тротила с металлоломом. Загоняем это в ИЛ .
Сбрасываем с самолета. Думаю даже добровольцы-операторы этого девайса у них тоже найдутся, чтобы упасть с карой аллаха на головы неверным
показати весь коментар
17.09.2017 11:45 Відповісти

Завантаження...