10441 відвідувач онлайн
4 539 12

Створено реєстр суїцидів серед ветеранів АТО, - Богомолець

богомолец

На базі Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології Міністерства охорони здоров'я України створено реєстр суїцидів серед військовослужбовців і демобілізованих із зони антитерористичної операції.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомила голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець на прес-конференції в понеділок.
За її словами, на сьогодні в базі понад 100 анкет, отриманих від Міністерства внутрішніх справ України.
"Усі дані передають в Інститут судової психіатрії, у базі вже понад 100 анкет, портретів ветеранів, які вчинили суїцид. Це особи, яким переважно до 30 років, більшість із них наклали на себе руки в стані алкогольного сп'яніння, значна частина - за допомогою вогнепальної зброї. Багато хто з них не мав роботи", - розповіла Богомолець.

Також читайте: У художній галереї в Києві застрелився чоловік, - Нацполіція
Топ коментарі
+3
У Богомолец всё на бизнез основе,и иконы любит,и замки.....всё патриотично....теперь дерматолога в психиатрию потянуло....настоящий меценат
показати весь коментар
18.09.2017 13:05 Відповісти
+2
статистика
скупая статистика со страшными цифрами
показати весь коментар
18.09.2017 13:26 Відповісти
+1
Богомолец такой деятельностью всячески помогает рашен пропагандонам.
показати весь коментар
18.09.2017 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У Богомолец всё на бизнез основе,и иконы любит,и замки.....всё патриотично....теперь дерматолога в психиатрию потянуло....настоящий меценат
показати весь коментар
18.09.2017 13:05 Відповісти
Ага и замок на Житомирщине
показати весь коментар
18.09.2017 15:40 Відповісти
Богомолец такой деятельностью всячески помогает рашен пропагандонам.
показати весь коментар
18.09.2017 13:07 Відповісти
судьба наших ребят тебя не беспокоит, только то что про это скажут на московии?
показати весь коментар
18.09.2017 13:16 Відповісти
Виновата Богомолец...
показати весь коментар
18.09.2017 13:14 Відповісти
ITlab, болтун - находка для шпионов, а также полезный идиот.
показати весь коментар
18.09.2017 13:19 Відповісти
вовк в овечій шкурі ця богомолець, я про неї була іншої думки. Скажи краще всім українцям, чому ти проти прийняття закону про трансплантацію, страшно буде на вулицю вийти? корова дурна, хоч за майдан подяка, допомагала, а в іншому як всі депутати-ніяка
показати весь коментар
18.09.2017 13:19 Відповісти
статистика
скупая статистика со страшными цифрами
показати весь коментар
18.09.2017 13:26 Відповісти
Толку от реестра, когда человек ушел - мало.
Сделайте хотя бы телефон, по которому человек мог бы выговориться.
Назвать всех, кто несправедлив к бойцам АТО.
А что толку от анкеты ?
показати весь коментар
18.09.2017 13:53 Відповісти
Реестр фиксирует количество жертв беспомощности нашей психологической медслужбы. Богомолец как врачу сам Бог велел вносить и пробивать Законопроекты о работе психологов и психиатров в зоне АТО и с демобилизованными. Четвертый год только горестные вздохи ,а конкретной помощи никакой
показати весь коментар
18.09.2017 15:15 Відповісти
будет веселей. В США ветеранов Вьетнама за 40 лет самоубилось уже вдвое больше чем на в самом Вьетнаме убито в войне. А тут не США.
показати весь коментар
19.09.2017 02:51 Відповісти