8446 відвідувачів онлайн
7 694 35

У МВС спростували черговий фейк "ДНР" про українських диверсантів

шкиряк

Міністерство внутрішніх справ спростовує поширену низкою проросійських ЗМІ інформацію про затримання шести українських диверсантів, які нібито підірвали в Донецьку "міністра" Тимофєєва.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, інформує Цензор.НЕТ.

"Кремлівські пропагандисти і їхні терористичні "ЗМІ" вчора оголосили про затримання "по гарячих слідах" шести "укродиверсатів", які нібито підірвали в Донецьку їхнього "міністра" Тимофєєва. Бандити продовжують ганебну практику спецслужб РФ із призначення винних. Безумовно, це цілковита маячня і суцільний інформаційний фейк. Для виправдання своїх внутрішніх розборок і своєї безпосередньої участі в спробі вбивства можливого конкурента ватажок російсько-терористичної банди "ДНР" Захарченко та його поплічники прогнозовано вдаються до відвертих спроб ввести в оману всіх і вся", - написав він.

Нагадаємо, вранці 23 вересня в Донецьку стався вибух, унаслідок якого постраждав Тимофєєв. Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко посилив охорону після замаху на підлеглого.

У МВС спростували черговий фейк ДНР про українських диверсантів 01
Топ коментарі
+8
Шкіряк скажи Зоряну щоб говорив те саме.😁😁😁😁😁😁😁😁
показати весь коментар
24.09.2017 13:51 Відповісти
+5
Шкіряк, не прибідняйся. Це ви з Зоряном там нашухерили.
показати весь коментар
24.09.2017 13:56 Відповісти
+4
Якщо наші спецслужби приберуть верхівку недореспублік, ніхто і слова докору не скаже.
росія не рахується.
показати весь коментар
24.09.2017 13:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо наші спецслужби приберуть верхівку недореспублік, ніхто і слова докору не скаже.
росія не рахується.
показати весь коментар
24.09.2017 13:51 Відповісти
Ніякого зиску Україні,якщо вона це зробить.Поставлять нову недоверхівку,дурнів вистачає.Треба знешкоджувати Суркова,тоді буде ефект.Не такий сильний зиск,якщо вб'ють путіна
показати весь коментар
24.09.2017 16:21 Відповісти
Шкіряк скажи Зоряну щоб говорив те саме.😁😁😁😁😁😁😁😁
показати весь коментар
24.09.2017 13:51 Відповісти
там Нестерович вперся рогом
показати весь коментар
24.09.2017 13:55 Відповісти
Без сумніву. Диверсанти - це у ворога (в даному випадку, у кацапів і підкацапнників. А у наших - розвідники.
показати весь коментар
24.09.2017 13:52 Відповісти
Забув додати, що УДА (Українська Добровольча Армія) - це взагалі партизани.
показати весь коментар
24.09.2017 14:00 Відповісти
Зорян и Шкиряк- что ж вы делаете то???!
показати весь коментар
24.09.2017 13:52 Відповісти
Есть причины считать что Шкиряк чпокает Зоряна
показати весь коментар
24.09.2017 18:56 Відповісти
Этот на фото,с подленькой ухмылочкой-который из троих?
показати весь коментар
24.09.2017 13:53 Відповісти
Их было двое -- Зорян и Шкиряк
показати весь коментар
24.09.2017 13:55 Відповісти
Шо-то тут- совсем стало непонятно. Сегодня утром, на УКРНЕТе, был ролик размещен, дыровский, датирован вчерашним числом. Так там этот почти дохлый Ташкент- цветочки окучивает, по мобиле трещит...
показати весь коментар
24.09.2017 13:55 Відповісти
хз, це число заливки на Ютуб.
показати весь коментар
24.09.2017 13:58 Відповісти
В том-то и дело, что в тексте было написано: вчерашний вечерний выпуск новостей Дыры! Мне как-то сразу стало противно... и я даже перестал вникать. Шо-там, кого-там...
показати весь коментар
24.09.2017 14:00 Відповісти
Ну у випусках новин можуть показати відео будь якого року, з них станеться. Думаю з часом все проясниться.
показати весь коментар
24.09.2017 14:06 Відповісти
Вчера в Донецке был ну просто очень сильны й ветер, а на видео почти штиль.
показати весь коментар
24.09.2017 14:07 Відповісти
Это- точно! Был такой ветер. Только сегодня стих. По крайне мере- в Мариуполе стих.
показати весь коментар
24.09.2017 14:11 Відповісти
Шкіряк, не прибідняйся. Це ви з Зоряном там нашухерили.
показати весь коментар
24.09.2017 13:56 Відповісти
Вони не прибідняються. а обурюються, що їх витівку приписують якимсь "діверсантам"
показати весь коментар
24.09.2017 15:05 Відповісти
Чучело задумайся,есть суд божий.
показати весь коментар
24.09.2017 13:57 Відповісти
все правильно!
еще не пришло время все рассказывать
показати весь коментар
24.09.2017 13:59 Відповісти
В МВД опровергли очередной фейк "ДНР" об украинских диверсантах - Цензор.НЕТ 9449
показати весь коментар
24.09.2017 14:00 Відповісти
Это сплошной фейк! Мы на свободе!
В МВД опровергли очередной фейк "ДНР" об украинских диверсантах - Цензор.НЕТ 3607
показати весь коментар
24.09.2017 14:01 Відповісти
А чому б і ні? Чому ми виправдовуємось? У нас війна, і ворога треба вбивати.
показати весь коментар
24.09.2017 14:15 Відповісти
Опять этот фрик выпрыгнул!
Уже ж пора было понять(и ощутить), шо его мнение/высказывание/интервью, кроме ******** - вызывает токо злость и раздражение. Тупой бы уже заподозрил, шо "шо-то не так"...
показати весь коментар
24.09.2017 14:36 Відповісти
Эти "неизвнестные" - всем известные "укро-дрг" в составе Зоряна и Шкиряка. У кацапесдолов вновь "подгорает". То ли ещё будет!
показати весь коментар
24.09.2017 14:56 Відповісти
Шкиряк решил отбелить Зоряна
показати весь коментар
24.09.2017 15:29 Відповісти
Старая заеложеная тактика кремля и его предводителя - самодура.
показати весь коментар
24.09.2017 15:35 Відповісти
Интересно а что за хмырь и какое значение и ценность представляет для Украины этот тимофеев -очередное гомно которое выплыло на волне терроризма в лугандоне и какой смысл тратить силы и средства на уничтожение этого урода -на такое это только рашисты всегда идут .Меня только одно интересует -почему эти твари всегда себе цену набивают .Даже захарченка кокнуть для Украины нет не какого смысла -кремлевские рашисты очередного такого самого урода поставят -он не какой ценности кроме как свидетель рашовских преступлений нечего из себя не представляет а тут какое то ЧМО болотное тимофеев-я просто поражаюсь от ментелетета рашистов -какие они убогие в своем мыслении.
показати весь коментар
24.09.2017 16:49 Відповісти
я знову ж, в 1633-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!
показати весь коментар
24.09.2017 17:04 Відповісти
МВД не причастно к борьбе с агрессором, как и другие ведомства нынешнего государства Украины.
показати весь коментар
24.09.2017 17:46 Відповісти
пока наши официальные лица будут реагировать на эту саму по себе бессмысленную формулировку "УКРАИНСКИЕ диверсанты на территории Украины" кремлевские мариуонетки будут продолжать включать эту заезженную пластинку