11946 відвідувачів онлайн
17 037 192

Сонячні панелі встановили вже понад 1600 українських сімей, - глава Держенергоефективності Савчук

панели солнечные
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це заявив глава Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук.

За його словами, це свідчить про по-справжньому дієве удосконалене законодавство, а також про те, що бізнес у цій ніші активізувався і це лише початок

"Після удосконалення "зеленого" тарифу у 2015 році запрацював ще один напрямок - встановлення сонячних панелей потужністю до 30 кВт. Якщо на кінець II кварталу 2015 року таких родин було лише 94, то сьогодні вже понад 1600. За нашими оцінками, ці домогосподарства інвестували у сонячні панелі 22 млн євро", - розповів Савчук та зауважив, що відкривається великий ринок використання сонячних електроустановок домогосподарствами. Це зі свого боку вимагає вигідних програм фінансування.

Читайте також: "Це історичний день: Кабмін затвердив Енергетичну стратегію України", - Гройсман

Савчук також назвав ті законодавчі ініціативи, які стимулюватимуть інвесторів вкладати кошти в проекти з відновлюваної енергетики. Це і можливість укладати довгострокові договори купівлі-продажу "чистої" електроенергії, і стимулюючий тариф на тепло "не з газу", і нова ініціатива щодо полегшення доступу до мереж виробникам "зеленої" електроенергії.

"Участь банків у фінансуванні таких проектів вкрай важлива, адже безпосередньо впливає і на економіку країни. Красномовний приклад - 4,5 млрд грн "теплих кредитів", взятих населенням. Це кошти, які зайшли у ринок виробництва та використання енергоефективних матеріалів і обладнання", - підкреслив Савчук.

Читайте також: "Ми понад 600 днів живемо без російського газу", - Гройсман
Топ коментарі
+22
Могу даже точно сказать каких именно семей.. чиновничья братия.. которая может себе позволить.. если не все сразу вложить, так крупный кредит взять.. мы за них конечно дуже рады..
показати весь коментар
24.09.2017 14:26 Відповісти
+22
социальная программа,- нищие оплачивают установку панелей богатым, оплачивая рынкови тарифы в которых сидит зелёный тариф.
показати весь коментар
24.09.2017 14:38 Відповісти
+12
После подорожания газа "зеленая энергетика" очень популярна в сельской местности,вместо газа переходят на дрова из лесополос,все под корень, такая вот зеленая энергетика С учетом того сколько электроенергии производит Украина ,рекламировать солнечные электростанции очень странно
показати весь коментар
24.09.2017 14:37 Відповісти

Завантаження...