9592 відвідувача онлайн
30 688 273

Жодного референдуму про незалежність Каталонії не було, - прем'єр Іспанії

рахой

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой заявив, що "жодного референдуму про незалежність Каталонії не було".

Про це повідомляє El Pais, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ru.
"Жодного референдуму не було. Він не передбачений законом", - сказав Рахой під час прес-конференції.
Іспанський прем'єр подякував силовикам, які "виконували свій обов'язок", розганяючи протестувальників у Каталонії, а також лідерам інших країн, які засудили проведення референдуму. Рахой зазначив, що уряд країни все ще відкритий для діалогу.

"Сподіватимемося, що вони (влада Каталонії. - Ред.) ... більше не робитимуть помилок. Сподіватимемося, що вони зійдуть зі стежки, яка веде в нікуди", - додав іспанський прем'єр.
О 20:00 за місцевим часом у Каталонії офіційно завершилося голосування на референдумі про незалежність.
Топ коментарі
+14
Никакого референдума о независимости Каталонии не было, - премьер Испании - Цензор.НЕТ 5395
показати весь коментар
01.10.2017 23:24 Відповісти
+13
Убрать Соловьиный помёт.. с побережья
показати весь коментар
01.10.2017 22:56 Відповісти
+12
шо,не вставляются гэбнявые картинки с кацапских сайтов? так отож...леворуционеры ,мля...
показати весь коментар
01.10.2017 22:37 Відповісти

Завантаження...