Жодного референдуму про незалежність Каталонії не було, - прем'єр Іспанії

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой заявив, що "жодного референдуму про незалежність Каталонії не було".
Про це повідомляє El Pais, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ru."Жодного референдуму не було. Він не передбачений законом", - сказав Рахой під час прес-конференції.
Іспанський прем'єр подякував силовикам, які "виконували свій обов'язок", розганяючи протестувальників у Каталонії, а також лідерам інших країн, які засудили проведення референдуму. Рахой зазначив, що уряд країни все ще відкритий для діалогу.
"Сподіватимемося, що вони (влада Каталонії. - Ред.) ... більше не робитимуть помилок. Сподіватимемося, що вони зійдуть зі стежки, яка веде в нікуди", - додав іспанський прем'єр.
О 20:00 за місцевим часом у Каталонії офіційно завершилося голосування на референдумі про незалежність.
Топ коментарі
+14 Крымваш и лугандония впридачу
показати весь коментар
01.10.2017 23:24 Відповісти Посилання +13 vera Rom
показати весь коментар
01.10.2017 22:56 Відповісти Посилання +12 Гыг с Вами
показати весь коментар
01.10.2017 22:37 Відповісти Посилання
так отож...леворуционеры ,мля...