8976 відвідувачів онлайн
3 364 56

Україна і Катар готові до активізації співпраці, - МЗС

климкин

Україна і Катар зацікавлені в активізації двосторонньої співпраці в торговельно-економічній сфері

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі міністерства закордонних справ за підсумками візиту міністра закордонних справ Павла Клімкіна в Катар.
"Під час переговорів було вказано на важливість підтримки регулярного політичного діалогу між двома державами, підкреслено обопільний інтерес до активізації торгово-економічної та інвестиційної співпраці, відзначено наявний потенціал для поглиблення енергетичної співпраці і взаємодії в сфері сільського господарства", - йдеться в повідомленні.
П. Клімкін під час робочого візиту в Катар зустрівся з прем'єр-міністром, міністром внутрішніх справ шейхом Абдуллою бін Насером Аль Тані, міністром закордонних справ шейхом Мохаммедом бін Абдулрахман Аль Тані й державним міністром закордонних справ Катару Султаном Аль-Мрейхі.
У МЗС зазначають, що катарській стороні висловили подяку за послідовну позицію і підтримку міжнародних ініціатив України, спрямованих на захист суверенітету, незалежності й територіальної цілісності нашої держави.
Наголошують, що під час перебування в м. Доха П. Клімкін зустрівся також із членом правлячої родини Катару, головою Ради директорів катарської будівельно-девелоперської компанії "Аамаль", заступником голови правління "Фейсал Холдингу" шейхом Мухаммедом бін Фейсалом бін Касем Аль Тані, з яким обговорив перспективи залучення катарського приватного капіталу для інвестування в такі сектори української економіки, як нерухомість, медико-рекреаційний туризм, готельний бізнес та інші.
Голова зовнішньополітичного відомства України дав інтерв'ю представникам провідних ЗМІ Катару, в якому висвітлив основні пріоритети українсько-катарських відносин з акцентом на важливість розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин шляхом якнайшвидшого укладання низки готових до підписання міжурядових угод торгово-економічного характеру.

Читайте також: Україна і Катар підписали меморандум про співпрацю державіаслужби
Топ коментарі
+5
Не знаете где? Откройте глобус россии и найдёте. Катарцы это злые мусульмане, которые намного злее ваших кацапов, но только не пьют боярышник.
показати весь коментар
05.10.2017 01:58 Відповісти
+3
Можно наторговать на тысячу, а потерять миллионы. Там тоже санкционная политика присутствует, и та же Саудовская Аравия очень хорошо покупала украинское зерно.
показати весь коментар
05.10.2017 02:39 Відповісти
+2
Ещё напряжетесь и ещё что нибудь поймёте, но больше 20 флаконов не пейте.
показати весь коментар
05.10.2017 02:16 Відповісти

Завантаження...