10291 відвідувач онлайн
8 808 50

Окупанти в Криму знищили велику партію "забороненої селери" з Польщі

сельдерей

В окупованому Росією Криму знищили велику партію селери, привезеної з Польщі.

Про це повідомляє прес-служба "кримського управління" Россільгоспнагляду, інформує Цензор.НЕТ.

"Фахівці виявили у індивідуального підприємця партію забороненої до ввезення в Росію продукції рослинного походження вагою 100 кг. Польське походження селери листової було встановлено за нанесеним на упаковку маркуванням", - йдеться в повідомленні.
Заборонену селеру знайшли під час проведення рейдового обстеження сімферопольського ринку "Привоз" і знищили на полігоні твердих комунальних відходів Білогірського району, додали у відомстві окупантів.
Раніше повідомлялося, що в окупованому Сімферополі українську ковбасу і європейські сири показово спалили в удмуртській печі.

Як відомо, в Росії і окупованому Криму введені обмежувальні заходи на імпорт продуктів харчування і сільськогосподарської продукції щодо країн, які раніше застосували санкції проти Москви через її окупацію українського Криму і агресію на сході України.
Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості".
Топ коментарі
+23
Вопросительный знак явно лишний.
показати весь коментар
08.10.2017 15:52 Відповісти
+20
Вместо уничтоженного сельдерея завезли конфеты из ягеля...
Оккупанты в Крыму уничтожили крупную партию "запрещенного" сельдерея из Польши - Цензор.НЕТ 999
показати весь коментар
08.10.2017 15:50 Відповісти
+14
Оккупанты в Крыму уничтожили крупную партию "запрещенного сельдерея" из Польши - Цензор.НЕТ 7464
показати весь коментар
08.10.2017 15:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оккупанты в Крыму уничтожили крупную партию "запрещенного сельдерея" из Польши - Цензор.НЕТ 7464
показати весь коментар
08.10.2017 15:42 Відповісти
а нахрен вообще возить сельдерей из Польши? это ж такая фигня что везде растет. или у кацни руки из жопы?
показати весь коментар
08.10.2017 15:50 Відповісти
Вопросительный знак явно лишний.
показати весь коментар
08.10.2017 15:52 Відповісти
Без воды растёт?
показати весь коментар
08.10.2017 15:54 Відповісти
Без воды только веблюжья колючка. Тоже, кстати, очень вкусный и питательный овощь
показати весь коментар
08.10.2017 15:56 Відповісти
Это ж сколько бензина и нервов сожгли, чтобы окружными путями привезти протащить сельдерей в Крым через многочисленные блок-посты и КПП, а потом еще трактор соляру жрал
показати весь коментар
08.10.2017 15:58 Відповісти
В Україну не тільки з Польщі,але й з Ізраіля везуть ,де пустеля.
показати весь коментар
08.10.2017 16:10 Відповісти
Что везут? Алень ты парнокопытный ольгинский. Сельдерей или апельсины и помидыры зимой?
показати весь коментар
08.10.2017 16:28 Відповісти
Дибільне , мова йде про сальдерей, от про нього й написано.
показати весь коментар
08.10.2017 16:36 Відповісти
не наглій, наташка. Наприклад, про існування такої рослини як рукола я дізнався коли побачив в супермаркеті, виробництва Ізраїлю. Це зараз її всі кинулись тут вирощувати.
показати весь коментар
08.10.2017 17:27 Відповісти
О чем разговор, о сельдерее или о маракуйе ?
показати весь коментар
08.10.2017 18:13 Відповісти
отдать в детские дома или дома престарелых..., нет? - Нация моральных ********** и садистов...
показати весь коментар
08.10.2017 15:42 Відповісти
Скорее причиной твоего тупого высера является именно недостаток витаминов и наступившая деградация мозга.
показати весь коментар
08.10.2017 15:44 Відповісти
Устали и не кушаем
просроченные. Кушаем непросроченные. А ты не можешь оторваться от мусорных
баков:
Оккупанты в Крыму уничтожили крупную партию "запрещенного" сельдерея из Польши - Цензор.НЕТ 7603
показати весь коментар
08.10.2017 15:51 Відповісти
Отправлен его на Совет.
показати весь коментар
08.10.2017 15:55 Відповісти
Давить сельдерей?
показати весь коментар
08.10.2017 15:46 Відповісти
Кацапе, горілки немає, йди за порєбрік
показати весь коментар
08.10.2017 15:52 Відповісти
ОХ КТО-ТО СЕГОДНЯ НАПЬЕТСЯ СЕЛЬДЕРЕВОГО СМУЗИ !
показати весь коментар
08.10.2017 15:51 Відповісти
Уничтожать продукты это войдет в историю правления пукина, как мудрое решение. Пусть, кто-то скажет потом, что он за людей переживал.
показати весь коментар
08.10.2017 15:43 Відповісти
Срачку не дістали?
показати весь коментар
08.10.2017 15:47 Відповісти
Вместо уничтоженного сельдерея завезли конфеты из ягеля...
Оккупанты в Крыму уничтожили крупную партию "запрещенного" сельдерея из Польши - Цензор.НЕТ 999
показати весь коментар
08.10.2017 15:50 Відповісти
и петушки с органических отходов
показати весь коментар
08.10.2017 15:53 Відповісти
Наверное, думали, что укроп...
показати весь коментар
08.10.2017 15:52 Відповісти
показати весь коментар
08.10.2017 15:56 Відповісти
Сельдерей для потенции полезен!! Кацы, размножаться не сможете 😀
показати весь коментар
08.10.2017 15:55 Відповісти
Свині сельдерей не їдять. Вот щи с бояришніком, хоть лаптями.
показати весь коментар
08.10.2017 15:56 Відповісти
Интересно, а куда наши девают изьтятые сигареты-марафэты?
показати весь коментар
08.10.2017 16:03 Відповісти
КуряТ...
показати весь коментар
08.10.2017 16:30 Відповісти
Оккупанты в Крыму уничтожили крупную партию "запрещенного" сельдерея из Польши - Цензор.НЕТ 4003
показати весь коментар
08.10.2017 16:04 Відповісти
показати весь коментар
09.10.2017 11:08 Відповісти
Я так понимаю, что сельдерей в симферополь скинули на парашюте?
Или он ************ проехал, прежде чем в крым попал?
показати весь коментар
08.10.2017 16:08 Відповісти
на вугілля з дамбаса обміняли
показати весь коментар
08.10.2017 17:29 Відповісти
А кто-то, между прочим, рисковал из-за сельдерея если не жизнью, то здоровьем
показати весь коментар
08.10.2017 20:02 Відповісти
100 кг КРУПНЯК, мля...
показати весь коментар
08.10.2017 16:29 Відповісти
Да его столько хватит большому городу на несколько недель... Я его раз в пол года покупаю одну штуку, и та как правило успевает сгнить до того как израсходую.
показати весь коментар
08.10.2017 16:46 Відповісти
Я вообще его не употребляю...
показати весь коментар
08.10.2017 17:04 Відповісти
В пережарку борща покрошить немного... Пахнет приятно.
показати весь коментар
08.10.2017 17:23 Відповісти
Кто сьест сельдирей станет проукраинским и будет резать москалей в Крыму от уха до уха.Их там и так режут.
показати весь коментар
08.10.2017 16:55 Відповісти
от блин, не догадались туда львовский мусор возить...
написали бы на мешках - "сельдерей из Львова!" - они бы и не проверяли...
... и нехай утилизируют...
показати весь коментар
08.10.2017 17:40 Відповісти
Долой сельдерей ! Сельдерей нах..!
показати весь коментар
08.10.2017 17:52 Відповісти
В Украине надо запретить гречку ! Гречку нах..!
показати весь коментар
08.10.2017 17:53 Відповісти
Та що взяти з #бнутих...Нема ума-вважай каліка...А в кацапів ума зроду не було...
показати весь коментар
08.10.2017 21:39 Відповісти
Так его! ******** зеленого!
показати весь коментар
09.10.2017 11:07 Відповісти