Китайці інвестують $ 2 млрд у будівництво метро на Троєщину, - Кубів

Кубів зазначив: "18 кілометрів, 13 станцій, 4-та гілка. Говорив сьогодні про будівництво гілки київського метро з Троєщини до аеропорту "Київ" з китайськими інвесторами. Попередня вартість проекту 2 млрд доларів, 85% з них забезпечуватиме китайська сторона (кредит 20 років під 2% річних). 15% проекту фінансуватимуть коштом Київська міська державна адміністрація - КМДА.
Це величезний проект, який значно покращить життя киян та гостей столиці. Тепер з аеропорту "Київ" можна буде дістатися метрополітеном майже в будь-яку точку міста. Крім того, як і будь-який інфраструктурний проект, будівництво нової гілки метро - це нові робочі місця, державні видатки, а значить - пожвавлення економіки в регіоні.
Я запевнив правління міжнародної групи "Pacific Construction", що Уряд та КМДА беруть на себе зобов'язання запустити проект і довести його до кінця. Найближчим часом запрацює робоча група з представників компанії, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, ДІФКУ, Київського метрополітену, які складуть текст остаточної угоди. Після підписання ми зможемо розпочати будівництво". Топ коментарі
+9 Апачи Апачи
показати весь коментар
18.10.2017 19:14 Відповісти Посилання +6 Oleg Mamont
показати весь коментар
18.10.2017 19:21 Відповісти Посилання +5 Олександр Петренко #387558
показати весь коментар
18.10.2017 20:21 Відповісти Посилання