10936 відвідувачів онлайн
11 212 68

Китайці інвестують $ 2 млрд у будівництво метро на Троєщину, - Кубів

кубив
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написав віце-прем'єр Степан Кубів.

Кубів зазначив: "18 кілометрів, 13 станцій, 4-та гілка. Говорив сьогодні про будівництво гілки київського метро з Троєщини до аеропорту "Київ" з китайськими інвесторами. Попередня вартість проекту 2 млрд доларів, 85% з них забезпечуватиме китайська сторона (кредит 20 років під 2% річних). 15% проекту фінансуватимуть коштом Київська міська державна адміністрація - КМДА.
Це величезний проект, який значно покращить життя киян та гостей столиці. Тепер з аеропорту "Київ" можна буде дістатися метрополітеном майже в будь-яку точку міста. Крім того, як і будь-який інфраструктурний проект, будівництво нової гілки метро - це нові робочі місця, державні видатки, а значить - пожвавлення економіки в регіоні.
Я запевнив правління міжнародної групи "Pacific Construction", що Уряд та КМДА беруть на себе зобов'язання запустити проект і довести його до кінця. Найближчим часом запрацює робоча група з представників компанії, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, ДІФКУ, Київського метрополітену, які складуть текст остаточної угоди. Після підписання ми зможемо розпочати будівництво".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Китайська компанія будуватиме бетонну автодорогу "Одеса - Миколаїв"
Топ коментарі
+9
В Панаме скоро пополнение счёта на 1,950,000,000$
показати весь коментар
18.10.2017 19:14 Відповісти
+6
будут строить метро из Пекина на Троещину )))))
показати весь коментар
18.10.2017 19:21 Відповісти
+5
А чим віддавати ці два мільярди будемо? Знову зростання тарифів на метро, чи землю віддамо?
показати весь коментар
18.10.2017 20:21 Відповісти

Завантаження...