Роботу столичного метро у неділю обмежать через матч "Динамо" - "Шахтар"

Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену, інформує Цензор.НЕТ.
З 18:30 до 19:30 станція "Олімпійська" буде закрита на вхід і вихід, "Палац спорту" на вихід, "Площа Льва Толстого" на вхід. Наразі поїзди прямуватимуть повз станцію "Олімпійська" без зупинки. Після закінчення футбольного матчу можливе обмеження для пасажирів на вхід на ці станції, йдеться в повідомленні.
У НСК "Олімпійський" сьогодні відбудеться футбольний матч між командами "Динамо" (Київ) і "Шахтар" (Донецьк).
Топ коментарі
+12 Совестно за Брата
показати весь коментар
22.10.2017 11:40 Відповісти Посилання +5 Саша Крест
показати весь коментар
22.10.2017 11:42 Відповісти Посилання +4 RobinHood #366036
показати весь коментар
22.10.2017 11:41 Відповісти Посилання