10557 відвідувачів онлайн
5 769 40

Роботу столичного метро у неділю обмежать через матч "Динамо" - "Шахтар"

метро
Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену, інформує Цензор.НЕТ.

З 18:30 до 19:30 станція "Олімпійська" буде закрита на вхід і вихід, "Палац спорту" на вихід, "Площа Льва Толстого" на вхід. Наразі поїзди прямуватимуть повз станцію "Олімпійська" без зупинки. Після закінчення футбольного матчу можливе обмеження для пасажирів на вхід на ці станції, йдеться в повідомленні.
У НСК "Олімпійський" сьогодні відбудеться футбольний матч між командами "Динамо" (Київ) і "Шахтар" (Донецьк).

Читайте також: Китайці інвестують $ 2 млрд у будівництво метро на Троєщину, - Кубів
Топ коментарі
+12
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
22.10.2017 11:40 Відповісти
+5
А хіба допоможе?
показати весь коментар
22.10.2017 11:42 Відповісти
+4
Раньше помню почти на каждый матч Динамо ходило по 100 тысяч и станцию "Республиканский стадион" никогда не закрывали на выход. Наоборот, все эскалаторы работали вверх
показати весь коментар
22.10.2017 11:41 Відповісти

Завантаження...