10239 відвідувачів онлайн
4 987 48

Співробітникам мерії Львова видадуть службові велосипеди, - ZAXID.NET

велосипед

Львівська міськрада планує забезпечити своїх працівників службовими велосипедами та облаштувати кімнати для переодягання після поїздок.

Про це 8 листопада під час наради повідомив директор комунального підприємства "Ратуша-сервіс" Ігор Кривко, передає Цензор.НЕТ із посиланням ZAXID.NET.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Львові вилучено побутову техніку іноземного виробництва, ввезену в Україну за схемою "піджаків", вартістю понад 2,5 млн грн. ФОТОрепортаж

За його словами, уже розроблена концепція запезпечення міських чиновників службовими велосипедами під робочою назвою "Rovery.За!". Також уже розіслали анкети по усіх департаментах та управліннях Львівської міськради, щоб з'ясувати точну кількість охочих використовувати службові велосипеди.
За його словами, можливі різні варіанти - коли придбають кілька велосипедів на одне управління чи департамент і його працівники користуватимуться велосипедами по черзі, за принципом велопрокату, або ж кожен велосипед закріплять як службовий за конкретним працівником.
Окрім того, у внутрішньому дворику Ратуші планують облаштувати криту велопарковку, де співробітники зможуть залишати не лише службові, а й власні велосипеди. У Ратуші також планують облаштувати кімнати з індивідуальними шафами, де працівники ЛМР зможуть перевдягнутися після поїздок велосипедами.
Запустити велопроект для працівників мерії планують у квітні 2018 року, але скористатися велотранспортом зможуть тільки ті, хто працює безпосередньо в приміщенні ратуші.
Усього в штаті ЛМР працює близько 1600 співробітників, однак їх значна чаcтина працює в інших будівлях по всьому місту.

Також читайте: Патрульні Львова всьоме за два місяці затримали п'яного водія-іноземця
Топ коментарі
+10
Я смотрю Львов ближе к Европе чем все остальные.
Если б не подстава пороха - мусор.
Хотя как это по нашему, да и по рашинскому тоже - нагадить соседу, если у него что то лучше получается.
Кличко после того как навернулся - к велику и не подходит.
Особенно хочу увидеть на великах Геращенко, Розенко, Реву, гросю, да и луцик уже харей в притык к краям ТВ.
показати весь коментар
08.11.2017 16:37 Відповісти
+8
Тому велотренажер и две недели сроку...
показати весь коментар
08.11.2017 16:51 Відповісти
+7
а служебные автомобили...заберут... нет продолжения у этой новости...
показати весь коментар
08.11.2017 16:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ХТЗ наверное..
показати весь коментар
08.11.2017 16:33 Відповісти
а служебные автомобили...заберут... нет продолжения у этой новости...
показати весь коментар
08.11.2017 16:34 Відповісти
🙂
показати весь коментар
08.11.2017 17:48 Відповісти
а кто не умеет или не умещается?
выгонят
показати весь коментар
08.11.2017 16:34 Відповісти
Тому велотренажер и две недели сроку...
показати весь коментар
08.11.2017 16:51 Відповісти
велотренажер равновесию не научит, но несколько кг с задницы скинет
а дождь-снег-гололед - смягчающие обстоятельства, уважительная причина ?
показати весь коментар
08.11.2017 16:56 Відповісти
Для равновесия у городских чиновников замы есть. Кстати, и как тягловая сила сгодятся.
показати весь коментар
08.11.2017 18:25 Відповісти
рикши?
показати весь коментар
08.11.2017 18:28 Відповісти
Я смотрю Львов ближе к Европе чем все остальные.
Если б не подстава пороха - мусор.
Хотя как это по нашему, да и по рашинскому тоже - нагадить соседу, если у него что то лучше получается.
Кличко после того как навернулся - к велику и не подходит.
Особенно хочу увидеть на великах Геращенко, Розенко, Реву, гросю, да и луцик уже харей в притык к краям ТВ.
показати весь коментар
08.11.2017 16:37 Відповісти
столько ошибок в фамилии садовий я еще не видел
показати весь коментар
08.11.2017 16:44 Відповісти
Завидуйте молча.
Человек явно на своем месте и его избиратели это подтверждают.
Порохне явно такие сроки не светят.
показати весь коментар
08.11.2017 17:02 Відповісти
Быхы-хы-хы-хых...
показати весь коментар
08.11.2017 17:10 Відповісти
То есть критерий "ближе к Европе" - это когда кто-то про велосипеды сказал?
показати весь коментар
08.11.2017 17:13 Відповісти
Для себя решил выбирать только из западных: Самопомощь, Свобода, ну, и грузины.
показати весь коментар
08.11.2017 19:18 Відповісти
А саночки з пЄдалями на зиму забули?
показати весь коментар
08.11.2017 16:38 Відповісти
саночки для сотрудников мерии, когда их конь педальный, голова садовая крутит педали на служебном авто
показати весь коментар
08.11.2017 18:42 Відповісти
https://censor.net/news/462127/sotrudnikam_merii_lvova_vydadut_slujebnye_velosipedy_zaxidnet,а именно: на полном приводе, на 21х колесах,кожанные сидухи ,дисковые тормоза .За доп. плату цвет металлик!
показати весь коментар
08.11.2017 16:42 Відповісти
Прочитал статью.... не понял... Городской совет (....) г.Львова и мерия города Львова это одно и тоже???
показати весь коментар
08.11.2017 16:42 Відповісти
городской совет выделит для мэрии велосипеды, а себе обновят автопарк
показати весь коментар
08.11.2017 16:45 Відповісти
А ЗИМОЙ ? Сноуборд, бо дви лыжи будэ дорого .
показати весь коментар
08.11.2017 16:46 Відповісти
Есть и сноубайки...
показати весь коментар
08.11.2017 16:53 Відповісти
Первое предложение статьи...Львовский горсовет планирует обеспечить своих работников служебными велосипедами и обустроить комнаты для переодевания после поездок.
Дальше по тексту....разработана концепция обеспечения городских чиновников служебными велосипедами...
Вопрос? Депутаты Горсовета - чиновники???
показати весь коментар
08.11.2017 16:52 Відповісти
И в Европу - вжух ! Весело !
показати весь коментар
08.11.2017 16:53 Відповісти
Хорошее дело, почин надо внедрять по всем ***** народа!!!!!!... Пети с Гросей трехколесный , Розенко с Замполитом самокат( надо меньше жрать)
показати весь коментар
08.11.2017 17:02 Відповісти
Велосипеды в диких странах вообще должны быть запрещены!
Кличко, мерзавец, популяризировал их среди идиотов - теперь имею удовольствие видеть ежедневно, как "велосипедисты" катают любимую лошадку в общественном транспорте во время пик...
А вчерась иду, мечтаю по тротуару, на меня вылетает такое отмороженное "спортсмен" с криком "мужик, сгинь!"
Да мать твою с такой любовью к природе остаться в порванных штанах-колгодках или с синяками.
показати весь коментар
08.11.2017 17:05 Відповісти
Якщо ви дикун - не думайте так про інших!
показати весь коментар
08.11.2017 17:52 Відповісти
Пиар ведь.. С велосипедом - значит вроде прогрессивный и за Европу. Но ведь не будут на них чиновники езди (разве что раз, перед камерами).
показати весь коментар
08.11.2017 17:10 Відповісти
Ну нет нормальных велодорожек, чтоб доехать от дома до работы, пожалуй нигде в Украине. Какие-то участки есть конечно уже, но в целом - тот ещё мазохизм. Скорее всего будут доезжать от ближайшего паркинга по пешеходной зоне в центре. Реклама однако.
показати весь коментар
08.11.2017 17:30 Відповісти
Не было у хлопцев печали. Так на тебе, беда пришла откуда не ждали.
показати весь коментар
08.11.2017 17:14 Відповісти
Пересадите и депутатов ВР на велики. А лучше - пересажайте. А еще лучше - пере...
показати весь коментар
08.11.2017 17:23 Відповісти
ходули им подарите, это намного дешевле, а для передвижения по городу лучше))))))))
показати весь коментар
08.11.2017 17:31 Відповісти
А чому такий шум? Не вмієте їздити роверами? Це легко і класно!
показати весь коментар
08.11.2017 17:50 Відповісти
Раньше, когда был маленький, завидовал тем, кто в цирк по выходным мог ходить. Сейчас себе завидую - в цирке живу.
показати весь коментар
08.11.2017 17:52 Відповісти
в клетке?
показати весь коментар
08.11.2017 18:22 Відповісти
А по-моєму - чудова ідея.
показати весь коментар
08.11.2017 17:55 Відповісти
..... а зимой - коньки
показати весь коментар
08.11.2017 18:21 Відповісти
А велики наверное Cube двухподвесы будут. Тяжело ведь по львовской брусчатке ездить.
показати весь коментар
08.11.2017 18:23 Відповісти
У Садового много лишних денег, которых некуда потратить? С вывозом мусора "разрулил" уже, теперь пора задуматься об откатах на закупках "служебных велосипедов"? Они (велосипеды) обойдуться львовянам по цене хорошей машины сделаной в Германии.
показати весь коментар
08.11.2017 18:35 Відповісти
а душевые кабинки?
показати весь коментар
08.11.2017 18:59 Відповісти
Сотрудникам мэрии Львова выдадут служебные велосипеды, - ZAXID.NET - Цензор.НЕТ 8606
показати весь коментар
08.11.2017 19:29 Відповісти
Сотрудникам мэрии Львова выдадут служебные велосипеды, - ZAXID.NET - Цензор.НЕТ 7960
показати весь коментар
08.11.2017 19:56 Відповісти
Резина зимняя?
показати весь коментар
08.11.2017 21:16 Відповісти
Львовский горсовет планирует обеспечить своих работников служебными велосипедами и обустроить комнаты для переодевания после поездок. Источник: https://censor.net/n462127
А также сауны , массажные салоны , комнаты релаксации после утомительных поездок на работу .
показати весь коментар
08.11.2017 22:12 Відповісти
СПАСИБО КАЗНОКРАДАМ !!!
показати весь коментар
09.11.2017 02:54 Відповісти
Напередодні зими дадуть велосипеди ЛЬВІВЯНИ ВИ ЩО КАЦАПИ приймати таке рішення? А чому-б не компенсувати 50% але не більше певної суми проїзду громадським транспортом по звіту коли й куди їздив, який стан транспорту і рівень обслуговування з додавнням квитків. От і матимете реальну статистику роботи громадського транспорту, а якщо задієте сюди ще й студентів з пільговиками будите знати скільки реально грошей проходить через перевізників.
показати весь коментар
09.11.2017 04:35 Відповісти
Вчерашний деть крутить педали, советую купить электровелосипед в Украине в интернет-магазине эксклюзивных товаров http://e-ton.ua/elektrotransport/elektrovelosipedy/