Співробітникам мерії Львова видадуть службові велосипеди, - ZAXID.NET

За його словами, уже розроблена концепція запезпечення міських чиновників службовими велосипедами під робочою назвою "Rovery.За!". Також уже розіслали анкети по усіх департаментах та управліннях Львівської міськради, щоб з'ясувати точну кількість охочих використовувати службові велосипеди.
За його словами, можливі різні варіанти - коли придбають кілька велосипедів на одне управління чи департамент і його працівники користуватимуться велосипедами по черзі, за принципом велопрокату, або ж кожен велосипед закріплять як службовий за конкретним працівником.
Окрім того, у внутрішньому дворику Ратуші планують облаштувати криту велопарковку, де співробітники зможуть залишати не лише службові, а й власні велосипеди. У Ратуші також планують облаштувати кімнати з індивідуальними шафами, де працівники ЛМР зможуть перевдягнутися після поїздок велосипедами.
Запустити велопроект для працівників мерії планують у квітні 2018 року, але скористатися велотранспортом зможуть тільки ті, хто працює безпосередньо в приміщенні ратуші.
Усього в штаті ЛМР працює близько 1600 співробітників, однак їх значна чаcтина працює в інших будівлях по всьому місту.
Если б не подстава пороха - мусор.
Хотя как это по нашему, да и по рашинскому тоже - нагадить соседу, если у него что то лучше получается.
Кличко после того как навернулся - к велику и не подходит.
Особенно хочу увидеть на великах Геращенко, Розенко, Реву, гросю, да и луцик уже харей в притык к краям ТВ.