9474 відвідувача онлайн

Тука про законопроект стосовно Донбасу: Подано поправок на 800 сторінок

тука

Законопроект про Донбас налічує лише 14 сторінок, а до нього подали поправок на 800 сторінок.

Як інформує Цензор.НЕТ, таку заяву зробив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука в ефірі 5 каналу.

"Мені дуже важко уявити, яким чином у документ, який складається з 14 сторінок, можна внести поправки на 800 сторінках. Тому я навіть не можу уявити, який урешті-решт документ буде подано в зал Верховної Ради на голосування", - сказав він.
Також відповідаючи на питання про те, яку назву матиме антитерористична операція, Тука сказав, що поки не знає.
"Я не готовий дати відповідь на це питання. Тому що на останній нараді, в якій брали участь абсолютно всі представники силових відомств, юристи цих силових відомств, тривала тривала дискусія, і фінальної версії поки я не знаю", - наголосив заступник міністра.
Як повідомляли раніше, народний депутат Іван Вінник заявив, що термін "реінтеграція" нав'язала Україні російська пропаганда.
Топ коментарі
+8
Такие надежды подавал, а просто срошенился. Как говорил Сашко Билый: - Для кожного з нас у них припрятаны доллары и пули!
Тука о законопроекте по Донбассу: Подано поправок на 800 страниц - Цензор.НЕТ 6750
показати весь коментар
14.11.2017 10:11 Відповісти
+5
Тука какой то сомнительный.

Тука о законопроекте по Донбассу: Подано поправок на 800 страниц - Цензор.НЕТ 6292
показати весь коментар
14.11.2017 10:12 Відповісти
+4
На текущий момент власть в Украине захватил хазарский каганат, и цель этой власти - уничтожение коренного народа Украины, вот и все.
показати весь коментар
14.11.2017 10:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
14.11.2017 10:12 Відповісти
Тільки б за поправками не влився лугандон зі своїми хотілками в Україну. За словоблудієм втрачається основне.
показати весь коментар
14.11.2017 10:16 Відповісти
вона працює
показати весь коментар
14.11.2017 10:17 Відповісти
А повинна на тебе ледачого рівнятися?
показати весь коментар
14.11.2017 12:51 Відповісти
значить документ который приняли - полное г..но
показати весь коментар
14.11.2017 10:20 Відповісти
На текущий момент власть в Украине захватил хазарский каганат, и цель этой власти - уничтожение коренного народа Украины, вот и все.
показати весь коментар
14.11.2017 10:22 Відповісти
14 страниц проэкт закона , а поправок 800, Карл, страниц. Такое может быть?
показати весь коментар
14.11.2017 10:33 Відповісти
Ето как в нашем анекдоте: Под давлением общественности Рада приняла закон *Не убей не укради*. Когда довольные люди разошлись Рада начала усиленно работать над поправками.
показати весь коментар
14.11.2017 11:02 Відповісти
14 страниц-это титульные листы к разделам
показати весь коментар
14.11.2017 10:41 Відповісти
А фули толку? Читать, а тем более обсуждать и принимать их ни кто не будет. Депутатов в зале 40 человек. Подойдут на голосование...
показати весь коментар
14.11.2017 10:43 Відповісти
Также отвечая на вопрос о том, какое название будет иметь антитеррористическая операция, Тука указал, что пока не знает.
показати весь коментар
14.11.2017 10:49 Відповісти
Навносили специально кучу поправок чтобы никто не успел в них разобраться и пакетом проголосовали.
показати весь коментар
14.11.2017 11:01 Відповісти
Для зам.министра Г.Тука предложение,похерить всю ту ахинею на 800 страниц и внести одну поправку: До тех пор пока наши погранцы не будут КОНТРОЛИРОВАТЬ ГРАНИЦУ с Рашей, Никаких разговоров о какой-то интеграции не может быть и речи. На данный момент 300 км не под нашем контролем о чем дальше говорить???
показати весь коментар
14.11.2017 11:04 Відповісти
Не волнуйтесь! Будет как шоколадный вождь велит.
показати весь коментар
14.11.2017 11:05 Відповісти
Тука,Кiва,Рева,чи хто у них ще там...