9565 відвідувачів онлайн
1 867 20

Відсьогодні стартує 8-денний навчальний курс для суддів нового Верховного Суду

суд верховный

Сьогодні стартує навчальна програма для суддів нового Верховного Суду, щоб забезпечити ефективний початок їхньої роботи.

З 14 по 23 листопада 2017 року Національна школа суддів України проведе комплексну програму підготовки для суддів Верховного Суду, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "ЗіБ".


Під час 8-денного курсу учасники зможуть отримати або відновити необхідні знання та навички для належного виконання повноважень суддів касаційної інстанції.

Читайте також: ВККС проведе кваліфоцінювання судді Апеляційного суду Києва Присяжнюка, засвітився у низці резонансних судових справ

Судді під час навчання обговорять такі актуальні теми:

- роль ВС у забезпеченні єдності судової практики, вимоги до актів касаційного судочинства та юридичної аргументації в ході здійснення правосуддя;

- застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод і практики Європейського суду з прав людини;

- сучасна доктрини верховенства права в ході здійснення правосуддя;

- колегіальна діяльність;

- новели процесуального законодавства тощо.

До програми долучилися визнані вітчизняні та іноземні експерти, судді, науковці.

Підтримку надають проекти міжнародної технічної допомоги, а саме: ЄС "Підтримка реформи у сфері юстиції в Україні", РЄ "Підтримка впровадження судової реформи в Україні", програма USAID "Нове правосуддя", українсько-канадський проект

"Підтримка судової реформи в Україні" та проект ОБСЄ "Розробка стандартизованих програм підготовки суддів".

Також читайте: Ситуація з браком суддів в Україні буде виправлятися, - суддя ВС Гудима

Нагадаємо, 11 листопада присягу склали 113 суддів ВС зі 114, рекомендованих Вищою радою правосуддя.
Топ коментарі
+5
Как съесть пачку баксов за 10 сек. Новые методы обналички. Открытие счетов в Швейцарии и минимизация налогов.
показати весь коментар
14.11.2017 10:36 Відповісти
+4
поэтому срут на тебя свысока
показати весь коментар
14.11.2017 10:47 Відповісти
+3
а чему можно за 7 дней научиться?
как хабаря брать и не палиться?
показати весь коментар
14.11.2017 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хм, чтобы только начать работу им нужно учиться, они блин даже начать оказывается не могут.
показати весь коментар
14.11.2017 10:29 Відповісти
Как съесть пачку баксов за 10 сек. Новые методы обналички. Открытие счетов в Швейцарии и минимизация налогов.
показати весь коментар
14.11.2017 10:36 Відповісти
читаю - ты видимо в теме))
показати весь коментар
14.11.2017 10:45 Відповісти
будут учиться подчиняться и танцевать пот дудку АП
показати весь коментар
14.11.2017 10:36 Відповісти
да ты шо))
показати весь коментар
14.11.2017 10:44 Відповісти
Как, у кого, сколько и безнаказанно... Так они и так - профи.
показати весь коментар
14.11.2017 10:41 Відповісти
прейскурант цен выдали всем????
показати весь коментар
14.11.2017 10:43 Відповісти
ты таки не прав - это они на вершине пищевой цепочки))
показати весь коментар
14.11.2017 10:46 Відповісти
поэтому срут на тебя свысока
показати весь коментар
14.11.2017 10:47 Відповісти
фу ну у тебя и фантазии - совсем с головой перестал дружить))
показати весь коментар
14.11.2017 10:51 Відповісти
а чему можно за 7 дней научиться?
как хабаря брать и не палиться?
показати весь коментар
14.11.2017 10:48 Відповісти
за 7 дней можно много чего сделать.
вот бог например за неделю вселенную соорудил.
показати весь коментар
14.11.2017 10:52 Відповісти
я тоже об этом подумал
а потом сообразил, что уровень совсем не тот... и возможности
показати весь коментар
14.11.2017 11:03 Відповісти
Чудак человек! А как взятки прятать и не пойматься.
показати весь коментар
14.11.2017 11:15 Відповісти
на это 8 день (курсы 8 дневные)
показати весь коментар
14.11.2017 11:17 Відповісти
Правильно, нужно учиться, по-новому колядовать...Это главное пэцино требование к судьям..
показати весь коментар
14.11.2017 10:49 Відповісти
Аж 8 днів? )))
показати весь коментар
14.11.2017 10:51 Відповісти
В первый класс их и розгами в случай неуспеваемости.
показати весь коментар
14.11.2017 11:14 Відповісти
кацапня набігла, смішно читати.
показати весь коментар
14.11.2017 12:54 Відповісти
судьи будут учиться принимать нужные решения за бало ?
слава падлам чоколятовым
показати весь коментар
14.11.2017 14:31 Відповісти