10811 відвідувач онлайн

Харківщина отримала першу партію вакцини від Pfizer. ФОТО+ВІДЕО

Про це Цензор.НЕТ повідомили в пресслужбі Харківської ОДА.

Проводити щеплення цією вакциною будуть людям, які перебувають в інтернатних установах області, а також працівникам цих установ, розповів в.о. директора Департамента охорони здоров’я Харківської ОДА Ігор Волченко.

"Вже опрацьовані списки та розроблено щоденний план вакцинації на тиждень. Використати цю партію вакцини маємо протягом тижня. У Харківській області підготовлено дві мобільні бригади, які пройшли навчання для роботи з вакциною Pfizer", - повідомив Ігор Волченко.

Як пояснила директорка КП "Обласний аптечний склад" Ірина Шигун, вакцина прийшла у спеціальних боксах, які тримають температуру до мінус 80 градусів до 30 діб. Кожен флакон містить 6 доз вакцини.

Перед розведенням препарат необхідно розморозити протягом 2 годин. За добу до введення вакцину переводять у температурний режим 2 – 8 градусів, після цього використати її необхідно протягом 5 діб.

Харківщина отримала першу партію вакцини від Pfizer 01
Харківщина отримала першу партію вакцини від Pfizer 02
Харківщина отримала першу партію вакцини від Pfizer 03
Харківщина отримала першу партію вакцини від Pfizer 04
Харківщина отримала першу партію вакцини від Pfizer 05

Топ коментарі
+3
чиновничков и прочих привьют первыми, а остальным сойдут ништяки из использованной стеклотары
показати весь коментар
18.04.2021 13:48 Відповісти
+2
Кого планують вакцинувати? Лікарів, чи "блатних"?
показати весь коментар
18.04.2021 13:54 Відповісти
+1
мммм... картонные холодильники с температурой -90С. Украинские нанотехнологии!
показати весь коментар
18.04.2021 13:51 Відповісти

Завантаження...