11694 відвідувача онлайн
57 785 296

16-річний мерзотник Олександр Тараник зі звірячою жорстокістю бив дівчаток у Харкові. Йому доведеться відповісти перед законом, - Геращенко. ВIДЕО

Про це пише на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" радник глави МВС Антон Геращенко, інформує Цензор.НЕТ.

"16-річна мерзота в Харкові вирішила самостверджуватися через жорстоке побиття дівчаток. Спочатку його зловили однолітки і змусили, стоячи навколішки, вибачатися перед побитими  дівчатами. А тепер ще доведеться відповісти і перед законом, і отримати судимість", - зазначає він.

Геращенко також оприлюднив відео побиття Тараніком його жертви. Примітно, що поруч є група молодих людей, які навіть не спробували зупинити нападника, коли той руками і ногами наносив удари беззахисній  дівчині.

"Чим думали його батьки, коли зачинали, народжували, і як вони виховували Тараніка Олександра Ігоровича, 17.08.2004? Звідки вся ця звіряча жорстокість?!" - при цьому задається питанням Геращенко.

16-річний мерзотник Олександр Тараник зі звірячою жорстокістю бив дівчаток у Харкові. Йому доведеться відповісти перед законом, - Геращенко 01

"Чому ніхто з підлітків, хто був поруч, навіть не спробував зупинити нелюда? У всьому цьому будуть розбиратися слідчі поліції, прокурор і суд", - підсумував він.

16-річний мерзотник Олександр Тараник зі звірячою жорстокістю бив дівчаток у Харкові. Йому доведеться відповісти перед законом, - Геращенко 02

Топ коментарі
+61
хуже него те, кто молча смотрел...
показати весь коментар
12.06.2021 13:53 Відповісти
+44
Направьте его в макеевскую спецколонию.
показати весь коментар
12.06.2021 13:40 Відповісти
+30
порівнюючи себе з такими покидьками, Тоша доходить висновку, що сам він - хороший
показати весь коментар
12.06.2021 13:40 Відповісти

Завантаження...