8874 відвідувача онлайн

У Британії новобранці ЗСУ навчались веденню траншейних бойових дій під керівництвом інструкторів з Австралії. ФОТОрепортаж

Новобранці Збройних Сил України під керівництвом інструкторів Сухопутних військ Австралії завершили тренування з ведення траншейних бойових дій у рамках базової загальновійськової підготовки у Великій Британії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Генштабу ЗСУ у фейсбуці.

У Британії новобранці ЗСУ навчались веденню траншейних бойових дій під керівництвом інструкторів з Австралії 01

Зазначається, що навчання познайомило новобранців з тонкощами створення оборонної позиції, оборони та атаки.

У Британії новобранці ЗСУ навчались веденню траншейних бойових дій під керівництвом інструкторів з Австралії 02

"Окопні навчання зосереджені на побудові окопної системи в умовах втоми, разом із координуванням розвідки ворожих позицій і наступального патрулювання. Це передбачає виконання процесу копання та роботу в парах у межах розташування свого індивійдуального окопу. Ми спорадично турбуємо їх протягом ночі, щоб підвищити рівень їхньої втоми та змоделювати ситуації, які вони можуть побачити в найближчі тижні.

У Британії новобранці ЗСУ навчались веденню траншейних бойових дій під керівництвом інструкторів з Австралії 03
У Британії новобранці ЗСУ навчались веденню траншейних бойових дій під керівництвом інструкторів з Австралії 04

Навчання є реалістичним і вимогливим – воно імітує середовище високого стресу та високих ставок, у якому слухачі повинні мати змогу ефективно працювати", - розповів один з австралійських військових інструкторів.

У Британії новобранці ЗСУ навчались веденню траншейних бойових дій під керівництвом інструкторів з Австралії 05

Топ коментарі
+9
Мавіки з гранатами були?

Якщо ні то це так сяк собі.

Звичайно краще чим наш совок, но гірше чим наші ветерани аеророзвідки та ті хто бачили реально ******* війну, а не вчились старій війні з підручника.
показати весь коментар
13.03.2023 23:53 Відповісти
+8
Мавікі рулять.... хоча дехто (один яєчний міністр) каже "весільні дрони".....
показати весь коментар
14.03.2023 00:01 Відповісти
+6
Зачем это кацапское бахвальство здесь? Если бы могли, то провели бы. Но не проводят. Значит нет возможности. Тому спасибо австралийским инструкторам, которые обучают украинских солдат навыкам выживания.
показати весь коментар
14.03.2023 01:59 Відповісти

Завантаження...