7388 відвідувачів онлайн

42 дні без їжі: Під Бахмутом у підвалі знайшли живим полоненого українського захисника Олексія Гордєєва. ВІДЕО+ФОТО

Про це розповів журналіст Андрій Цаплієнко, передає Цензор.НЕТ.

"Воїни, які звільнили село під Бахмутом, знайшли у підвалі полоненого українського бійця Олексія Гордєєва. З дірками від куль та осколків у стегні та спині, але живий! З пекла його витяг доброволець ЗСУ з Нової Зеландії. Нагорі точилися бої, а поранений Олексій 42!!! дні лежав в підземеллі серед його вбитих і вмираючих від ран товаришів, яким він хотів, але не міг допомогти.

Харчувався він крихтами – схуд з 80 до 42 кг – пив із калюж, а коли вода закінчилася, отруйний антифриз із нагрівача. Зараз Олексій у шпиталі у Дніпрі. Його прооперували, лікують від отруєння та дистрофії, скоро переведуть до клініки у Києві", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Сергій Гармаш заявив, що росіяни до смерті заморили голодом групу українських військовополонених.

42 дні без їжі: Під Бахмутом у підвалі знайшли живим полоненого українського захисника Олексія Гордєєва 01

Топ коментарі
+91
Неймовірна людська витримка.Здоров'я Олексыю...Немає слів одна злість на тих покидків.Досить з орками обходитися як з людьми вони сміття і зі сміттям потрібно відноситися відповідно на хліб і воду в підвал тварюк.
показати весь коментар
15.03.2023 17:12 Відповісти
+65
Ау, ''гамнестіінтернейшл'', нічого не хочете сказати? Чи ви тільки стежите щоб кацапські полонені були вгодовані?!!!!
показати весь коментар
15.03.2023 17:15 Відповісти
+62
ну хоч в настрої, і вже в чистому... Дай тобі, Боже, одужати!
показати весь коментар
15.03.2023 17:13 Відповісти

Завантаження...