8385 відвідувачів онлайн
5 410 22

10 років в’язниці отримала російська агентка, яка за допомогою селфі наводила ракети на Харків, - СБУ. ФОТО

Завдяки доказовій базі Служби безпеки 10 років ув’язнення отримала інформаторка ФСБ, яка коригувала повітряні удари рашистів по Харківщині.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Здавала ворогу позиції Сил оборони у Харкові

Як зазначається, улітку 2022 року зловмисниця навела російські ракети на місцевий завод енергетичної галузі України, на якому вона працювала.

зрадниця з Харкова
зрадниця з Харкова

За даними СБУ, щоб скоригувати ворожу атаку, жінка сфотографувала себе на фоні промислового об’єкта і відправила фото агресору.

"Також за допомогою селфі російська інформаторка наводила повітряні атаки по позиціях українських військ, що обороняють обласний центр.

Для маскування злочинних дій фігурантка видаляла файли після кожного сеансу зв’язку з фсб, а також постійно змінювала мобільні телефони", - йдеться у повідомленні.

Утім, співробітники СБУ все одно викрили зловмисницю і затримали її, коли вона готувала нові координати для вогневого ураження.

У затриманої вилучено телефон, який вона використовувала для коригування повітряних ударів по регіону.

Що встановило слідство?

За даними слідства, ворожа поплічниця потрапила у поле зору окупантів під час її поїздки до Москви ще до початку повномасштабної війни.

Після 24 лютого 2022 року на жінку дистанційно вийшов представник ФСБ і запропонував їй співпрацю.

Вирок зловмисниці

За матеріалами слідства Служби безпеки суд визнав зловмисницю винною за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ за можливості їх ідентифікації на місцевості з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України).

Топ коментарі
+18
За даними слідства, ворожа поплічниця потрапила у поле зору окупантів під час її поїздки до Москви ще до початку повномасштабної війни. Джерело:

показати весь коментар
29.10.2024 16:26 Відповісти
+9
російська мова - це ворог, це зрадник, це кат
це агресор, злодій, наркоман, повія
алкоголік, збоченець, серійний вбивця
крадій, олігарх, корупціонер, деградант, і просто бидло.
Всі, хто носить цю мову в своїх клювах
Не варті прекрасного життя нормальних людей
в еру інтелекту
Носій росмови - це пітьма
Нехай вона буде проклята і згине разом з клювами!
показати весь коментар
29.10.2024 16:37 Відповісти
+6
Мало! ДуУже МАЛО!!!
показати весь коментар
29.10.2024 16:17 Відповісти

Завантаження...