11178 відвідувачів онлайн
6 794 19

Сибіга показав, який вигляд має Торецьк сьогодні: Росія зрівнює його з землею бомбардуваннями. ФОТО

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга розповів, що Росія продовжує зрівнювати із землею місто Торецьк у Донецькій області. Він наголосив, що фальшива моральна еквівалентність, коли Україну і Росію сприймають за однакові воюючи сторони, має припинитися.

Про це він написав у Х, передає Цензор.НЕТ.

"Це Торецьк. Тихе українське містечко з населенням близько 35 тисяч до війни. Зараз безжальними бомбардуваннями Росія зрівнює його з землею. Це не війна "двох сторін". Росія – агресор. Україна захищається. Фальшива моральна еквівалентність повинна припинитися", – написав Сибіга.

Міністр опублікував знімок Торецька з повітря.

Торецьк

Топ коментарі
+14
Такими мають бути міста росії.
показати весь коментар
14.11.2024 19:59 Відповісти
+11
Історія України розділилася на До Зе і Після Зе.
показати весь коментар
14.11.2024 20:09 Відповісти
+8
Куди приходить "русский мир" лише смерть ,кров ,сльози і руїна В що перетворила рашиська орда наші міста і села має знати весь світ і цим мало б зайнятись МЗС це геноцид ,знищені : Торецьк ,Вовчанськ ,Бахмут ,Соледар ,Марїнка ,Авдіївка ,Северодонецьк ,Волноваха ,Маріуполь та інші міста.Щодено ворог руйнує прифронтові Харків,Херсон ,Нікополь ,Гуляйполе ітд.Таких руйнувань не було з часів другої світової війни,це злочин проти людяності світ мовчить ,влада теж мовчить.
показати весь коментар
14.11.2024 20:21 Відповісти

Завантаження...