11289 відвідувачів онлайн
16 940 23

Незаконно отримали інвалідність: підозрюють двох прокурорів та двох посадовців МСЕК. ФОТОрепортаж

Двох прокурорів окружних прокуратур та двох посадовців МСЕК підозрюють у шахрайстві та службовому підробленні.

Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора, інформує Цензор.НЕТ.

Так, керівник та заступник керівника окружних прокуратур у різних областях країни незаконно отримали статуси осіб з інвалідністю II групи, що дозволило одному із них шахрайським шляхом заволодіти понад 1 млн грн пенсійних виплат, а іншому - понад 400 тис. грн.

"Також установлено, що службові особи МСЕК безпідставно встановили прокурорам другу групу інвалідності безстроково, про що зазначили у своїх актах огляду, які в подальшому направили до органів Пенсійного фонду України для нарахування та виплати пенсій", - йдеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів та відсторонення їх від займаних посад.

Розслідування зловживань в системі МСЕК триває. Встановлюються інші причетні до корупційних схем.

Також триває перевірка рішень МСЕК.

"Крім цього, завершено службове розслідування щодо можливих зловживань з отримання груп інвалідності прокурорами, висновки якого долучено до матеріалів згаданого кримінального провадження. В ході його проведення з органів прокуратури звільнено 5 прокурорів, ще 7 – звільнено з адміністративних посад", - зазначили в Офісі Генпрокурора.

Працівникам прокуратури різних рівнів повідомили про підозру у шахрайстві двом прокурорам (ч. 4 та ч. 5 ст. 190 КК України). Також двом службовим особам медико-соціальних експертних комісій повідомлено про підозру у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК України).

Шахрайство з інвалідністю: підозрюють двох прокурорів та двох посадовців МСЕК
Шахрайство з інвалідністю: підозрюють двох прокурорів та двох посадовців МСЕК
Шахрайство з інвалідністю: підозрюють двох прокурорів та двох посадовців МСЕК
Шахрайство з інвалідністю: підозрюють двох прокурорів та двох посадовців МСЕК

Топ коментарі
+6
Не хвилюйтесь! Цапів-відбувайлів знайшли і цим все закінчиться! Нікого не посадять, як завжди! Все притихне і ці інваліди знову вийдуть на роботу та будуть отримувати свої законні 100 000 пенсії!
показати весь коментар
26.12.2024 13:45 Відповісти
+6
Ой! І н-і-і-х-то-о про це не знав! Значна частина цих проКУРВОрів, ментів, сбу-шників, мчс-ників, суддів поробили собі не те що групи інвалідності, але й .... статус УБД! А група інвалідності + статус УБД = статус інваліда війни. У той час як Воїн - фронтовик без руки, ноги чи ока... оббиває пороги виклянчуючи інвалідність, - ці підари в погонах отримують захмарні пенсії і ржуть з нас усіх! А пенсії їм виплачують з наших податків а далі - з податків наших дітей і онуків. ***... і ніхто про це не знав...
показати весь коментар
26.12.2024 13:58 Відповісти
+4
та не травіть душу цією платівкою... Тут (в Україні) куди не плюнь то схематоз на державі та повне зрощення рукзакянів, прокурвів із суддями, із "десятиною" на верх, кожна мерія- це угрупування по розкраданню "нічийного" майна... А побачити "викинутого" високопосадовця мента на пенсії із НЕ болячками як у хронічного піддослідного щура- це нонсенс.
А морально вбиває те, що ні.уа їм не буде, максимум- як прийшло так і піде.
показати весь коментар
26.12.2024 13:40 Відповісти

Завантаження...