6597 відвідувачів онлайн
9 702 77

Двоє чоловіків у Харкові побили та пограбували військового, який приїхав у відпустку, - прокуратура. ФОТО

У Харкові двоє чоловіків побили та пограбували військового, який приїхав у відпустку.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Харківщини, передає Цензор.НЕТ.

Так, 27 грудня близько 17:50 двоє чоловіків перебували поблизу підземного переходу, розташованого по вул. Привокзальній у Харкові, де побачили 45-річного військового, який приїхав у відпустку.

"Наздогнавши його, один зі зловмисників вдарив потерпілого кулаком в обличчя, а коли той впав, продовжив бити його ногами разом зі своїм спільником. Подолавши таким чином супротив і спричинивши чоловіку тілесні ушкодження, грабіжники забрали його майно — телефон, документи, готівкові кошти та інші речі, які він мав при собі, після чого втекли з місця злочину", - йдеться в повідомленні.

Зловмисників було оперативно встановлено та затримано. Наразі їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

За вчинене підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі.

Двоє чоловіків побили та пограбували військового у Харкові
Двоє чоловіків побили та пограбували військового у Харкові

Топ коментарі
+39
Зловмисники, гадаю, заброньовані? Чи інваліди?
показати весь коментар
01.01.2025 14:33 Відповісти
+36
чергові мерзенні покидьки...
показати весь коментар
01.01.2025 14:32 Відповісти
+20
Віддайте їх на "поруки" військовим, не "засмічуйте" СІЗО!
показати весь коментар
01.01.2025 14:35 Відповісти

Завантаження...