9485 відвідувачів онлайн
3 777 16

Тероризували в’язнів та організували наркотрафік: у Київському СІЗО викрито транснаціональну злочинну групу, - Нацполіція. ФОТОрепортаж

Нацполіція затримала організоване злочинне угруповання, яке налагодило постачання наркотиків до Київського слідчого ізолятора та вимагало гроші з утриманців за "спокійні умови" перебування. 

Про це повідомили в Національній поліції, передає Цензор.НЕТ.

У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань

Встановлено, що організаторами злочинної діяльності стали двоє братів, які раніше утримувалися в Київському слідчому ізоляторі та отримали кримінальні статуси. До своєї схеми вони залучили "смотрящих", двох жителів Києва, іноземця та діяли під керівництвом "вора в законі", який перебував у СІЗО.

У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань
У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань
У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань

Учасники угруповання отримували замовлення на наркотики та психотропи, які згодом перекидали через паркан ізолятора. Далі пакунки розподілялися серед утриманців, які займалися їх розповсюдженням. Частина прибутку йшла до так званого "общака", решта ділилася між учасниками схеми.

Окрім наркотрафіку, злочинна група вимагала гроші з арештантів за "спокійні умови" перебування. У одному з випадків зловмисники побили утриманця та вимагали з нього 2000 доларів, погрожуючи вбивством. Потерпілий сплатив злочинцям 80 тисяч гривень.

У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань
У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань


У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань

Правоохоронці спільно з працівниками оперативного відділу СІЗО провели обшуки в камерах та за місцями проживання фігурантів. У результаті вилучено гроші, наркотики та чорнові записи.

У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань
У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань

У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань
У Київському СІЗО викрили злочинну схему наркотрафіку та вимагань

Двох братів затримали, а загалом сімом учасникам угруповання повідомлено про підозру. Четверо з них мають статуси у кримінальному середовищі. Їхні дії кваліфікували за кількома статтями Кримінального кодексу України, зокрема:

  • ч. 2 ст. 255-1 (поширення злочинного впливу у СІЗО);
  • ч. 2, 3 ст. 307 (незаконний обіг наркотичних речовин);
  • ч. 1, 3, 4 ст. 321 (збут отруйних речовин);
  • ч. 4 ст. 189 (вимагання).

Повідомляється, що наразі п’ятьом підозрюваним обрано запобіжний захід - тримання під вартою без права внесення застави. Максимальне покарання, яке їм загрожує, - до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+6
...двоє братів.. залучили "смотрящих", двох жителів Києва, іноземця та діяли під керівництвом "вора в законі"... Джерело: https://censor.net/ua/p3532674
Що зовсім вертухаї не причетні?!
показати весь коментар
28.01.2025 11:30 Відповісти
+4
Кум куму око не клює.
Їх й "взяли" тільки тому що почали "барзєть" десь забагато на себе "потягнули" от й вся історія.
показати весь коментар
28.01.2025 12:01 Відповісти
+3
Манюськины аппартаменты???)))
показати весь коментар
28.01.2025 11:28 Відповісти

Завантаження...