10578 відвідувачів онлайн
14 162 14

Нацгвардійці виловили ікони з річки в Чернігові. ФОТО

Про це повідомляє в телеграмі Національна гвардія України, передає Цензор.НЕТ.

"Під час несення служби на маршруті "Золотий берег" у місті Чернігові військовий патруль Нацгвардії побачив два підозрілі пакети, що пливли по річці вздовж берега. Під час їхнього огляду правоохоронці виявили в згортках ікони", - йдеться в повідомленні.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу поліції.

Нацгвардійці виловили ікони з річки в Чернігові 01
Нацгвардійці виловили ікони з річки в Чернігові 02

Топ коментарі
+9
У Чернігові військові Національної гвардії виявили у річці Десні пакет з іконами.
Значить, десь у московитські є*еня поїхав пакет з кацапом, що їх намародерив. Бог не фраєр...
показати весь коментар
06.11.2022 08:02 Відповісти
+7
Це напевне ще весною "братья славяне" так зйобували що покинули десь ці ікони, час, дощі, водою схрон розмило і попливло, з Божоі лаcки не поьрапило в руки сатаністів мп рпц
показати весь коментар
06.11.2022 07:57 Відповісти
+7
Скоріше чіїсь сімейні.

Парні ікони як з другого фото - купують у церковній крамниці до весілля.

Ламінована маленька ікона каже сама за себе.
показати весь коментар
06.11.2022 08:03 Відповісти

Завантаження...