9718 відвідувачів онлайн
20 856 185

Перший тепловоз General Electric вийде завтра на колії, - Кравцов. ФОТО

Завтра на українській залізниці відбудуться пробігові випробування в реальних умовах тепловоза General Electric.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, передає Цензор.НЕТ.

"Уже завтра перший тепловоз GE вийде на колії. Це будуть пробігові випробування в реальних умовах на українській залізниці. "Тризуб" проїде відстань у 150 км у складі вантажного поїзда на ділянці Кременчук-Ромодан. Керуватиме новим тепловозом локомотивна бригада з депо Мелітополь, хлопці вивчали особливості експлуатації ТЕ33АС у Казахстані.

На сьогодні 15 нових локомотивів виробництва GE вже в Україні на доукомплектації. Все чітко за контрактом. Ще 15 отримаємо у першому кварталі 2019 року", - написав Кравцов.

Перший тепловоз General Electric вийде завтра на колії, - Кравцов 01

Перший тепловоз General Electric вийде завтра на колії, - Кравцов 02

Топ коментарі
+25
Однозначно зрадная зрада😁
показати весь коментар
07.11.2018 10:57 Відповісти
+10
Закупка тепловозов, катеров, беспилотников осуществляется тем чтобы современм на их базе строить собственные. Это называется покупка технологий.
показати весь коментар
07.11.2018 11:19 Відповісти
+8
Конечно не зрада.....Порошенку нужно било попасть к Трампу - не с пустимиж руками идти - с пустими и не пустил би никто- взяли МИЛЛИАРД баксов в Кредит и купили тепловози в США....Ну да - ведь в ЕС тепловозов не производят....а так везти их через весь океан "економично вигодно".... За НАШИ с ВАМИ деньги Порошенко попал к Трампу на прием - руку ему пожали и Теперь еще и ПИАРИТЬСЯ будут ......
показати весь коментар
07.11.2018 11:07 Відповісти

Завантаження...