13113 відвідувачів онлайн

3 гранати та майже 300 набоїв вилучили у жителя Черкащини. ФОТО

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на сектор комунікації поліції Черкаської області.

"До працівників Черкаського відділення поліції надійшла інформація про те, що житель села Будище, який працює охоронцем на одній із місцевих охоронних фірм, зберігає за місцем проживання боєприпаси. Інформація підтвердилася", - сказано в повідомленні.

Вдома у чоловіка поліцейські виявили гранати ВОГ-17, РГД-5, і Ф-1, два запали УЗРГМ і 17 пачок патронів калібру 9 міліметрів, загалом кількістю 272 одиниці.

Чоловіка затримали. Поліцейські розслідують провадження в частині 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Зараз слідчі з'ясовують, звідки у чоловіка боєприпаси і навіщо він їх зберігав.

Якщо вину чоловіка буде доведено, він може провести за ґратами до 7 років.

3 гранати та майже 300 набоїв вилучили у жителя Черкащини 01
3 гранати та майже 300 набоїв вилучили у жителя Черкащини 02
3 гранати та майже 300 набоїв вилучили у жителя Черкащини 03

Топ коментарі
+6
теща, курва, сдала....
показати весь коментар
11.05.2020 18:53 Відповісти
+3
Норм. коллекция! В неспокойное время живём, ну не марки же собирать.
показати весь коментар
11.05.2020 18:50 Відповісти
+3
3 гранаты и почти 300 патронов изъяли у жителя Черкасщины

===============================
а він хворий на коронавірус чи нє?
показати весь коментар
11.05.2020 19:37 Відповісти

Завантаження...