9496 відвідувачів онлайн

Коронавірусом заразилися 76 осіб у психоневрологічному інтернаті на Хмельниччині. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Хмельницької ОДА, в інтернаті інфіковані 76 осіб.

Госпіталізація поки що потрібна була тільки п'ятьом хворим, їх забрали в обласну інфекційну лікарню.

Встановлюються причини такого великого спалаху.

З 90 співробітників інтернату зараз працюють тільки 26.

Коронавірусом заразилися 76 осіб у психоневрологічному інтернаті на Хмельниччині 01

Топ коментарі
+1
Чомусь (і на щастя) не чути про спалахи коронавірусу серед офіціантів якогось ресторану, серед кур'єрів якоїсь служби доставки, серед продавців певного ринку чи супермаркету або ж робітників різного роду комунальних служб, що пропрацювали весь карантин без жодних масок.

А серед медиків в лікарнях, в інтернатах, психдиспансерах та гуртожитках хоч кожного дня ********. Таке враження, що кожного дня обирають кілька держ. закладів, тестують там усіх, у приблизно 20% сумнівними тестами "виявляють" вірус та вкидають ці показники в телевізор. Так і малюють "офіційну статистику".

А ще цікаво, що серед 15 чи 17 перехворівших депутатів не

те що жодного "загиблого", жодного на ШВЛ не поклали. І не сказав би, що там усі дуже здорові. Через надмірну любов до смачненького, мабуть, кожний другий має певні хронічні захворювання, що є сумною нормою для людей, старших 35-40 років.
Отакий смертоносний вірус.
показати весь коментар
26.06.2020 12:20 Відповісти

Завантаження...