ШахрайГудбай: у київському метро з'явився артпоїзд з попередженнями. ФОТО
Синьою гілкою столичного метро в серпні курсує артпоїзд #ШахрайГудбай, де розміщені поради про правила безпеки платежів.
Про це повідомили в пресслужбі КМДА, передає Цензор.НЕТ.
"Київський метрополітен приєднався до Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству Національного банку України. Арт-поїзд із правилами безпеки безготівкових та онлайн-платежів курсує синьою лінією підземки", - йдеться в повідомленні.
Поїзд #ШахрайГудбай нагадує нікому не повідомляти пін-код своєї картки, не піддаватись на емоції та не відправляти кошти незнайомцям тощо. Важливі поради, розміщені на інформаційних матеріалах, курсуватимуть в метро до кінця серпня.
Також зазначено, що, за інформацією Національного банку України, минулого року сталося майже 72 тисячі випадків незаконних дій з платіжними картками. 58% із них – в інтернеті. З’явилися й нові сценарії, коли користувачам під виглядом представників державних органів обіцяють грошову допомогу через карантин і у такий спосіб виманюють дані платіжних карток.
У підземці ж, як місці масового перевезення людей, фахівці радять не залишати платіжні картки чи мобільні телефони у задніх кишенях. Також важливо не демонструвати екран пристрою незнайомцям, особливо під час здійснення фінансових операцій.


....
"по противодействию платежному мошенничеству Национального банка Украины"