Росіянин на викраденому в Австрії "Фіаті" намагався потрапити в Україну. ФОТО
20-річний громадянин Росії намагався перетнути українсько-угорський кордон у пункті пропуску "Лужанка".
Про це повідомляє пресслужба ДПСУ, передає Цензор.НЕТ.
Прикордонники з'ясували, що автомобіль 2018 року випуску був викрадений на території Австрії.
За цим фактом поінформовано Укрбюро Інтерполу в Києві.
Водія й автомобіль передано співробітникам Нацполіції.


То не те лужники)))
И вообще, то Лужанка)))