5093 відвідувача онлайн
3 643 13

Виборців у Слов'янську заманюють на дільниці розіграшем смартфону. ФОТО

У місті Слов'янськ Донецької області виборцям пропонують фотографуватися на дільницях, щоб взяти участь у розіграші смартфону.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на громадянську мережу "ОПОРА", за правилами, оголошеним у соцмережах, жителям необхідно взяти участь у голосуванні і зробити селфі біля скриньок.

В оголошенні є уточнення, що фото потрібно робити без бюлетеня. Селфі викладають на своїх сторінках у соцмережах із хештегом #Слов'янськобирає, а в понеділок відбудеться розіграш. Головний приз - iPhone 12.

За рішенням організаторів, у конкурсі беруть участь жителі міста віком від 18 до 45 років, вікові обмеження пояснюють необхідністю підняття активності участі у виборах саме категорії молоді.

Виборців у Словянську заманюють на дільниці розіграшем смартфону 01

Нагадаємо, в неділю, 22 листопада, о 8:00 в 11 великих містах розпочався другий тур голосування за мерів.

Топ коментарі
+10
Які виборці, такі і штепи у них.
показати весь коментар
22.11.2020 12:05 Відповісти
+6
Представляю , что будет твориться , когда реинтегрированным "кормильцам" предоставят возможность проголосовать .
показати весь коментар
22.11.2020 12:14 Відповісти
+4
старо как мир - без лоха и жизнь плоха...
показати весь коментар
22.11.2020 12:05 Відповісти

Завантаження...