12011 відвідувач онлайн

Армія отримала 4 модернізовані танки, - "Укроборонпром". ФОТО

Про це повідомляє пресслужба "Укроборонпрому", інформує Цензор.НЕТ.

"Танки отримали сучасні нічні приціли, новітні цифрові радіостанції, супутникові системи навігації, комплекти динамічного захисту та ще чимало додатків для більш ефективного виконання бойових завдань", – розповів директор заводу Віктор Андрощук.

Модернізацією та ремонтом Т-64 завод займається лише з 2019 року. За цей час на заводі відновили понад 50 танків.

Броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-2 на Львівському бронетанковому модернізували вперше. Ця машина створена на базі БМП і призначена для евакуації та ремонту гусеничної та колісної техніки в польових умовах.

"Відтепер наше підприємство має можливість відновлювати та модернізувати всі види ремонтно-евакуаційних машин, які є на озброєнні ЗСУ. Що більше, у нас готові виробничі площі та все оснащення для виготовлення броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ "Лев" та БРЕМ "Зубр"", - додав Андрощук.

Армія отримала 4 модернізовані танки, - Укроборонпром 01
Армія отримала 4 модернізовані танки, - Укроборонпром 02

Топ коментарі
+18
"Не бариги" пафарбували аж 4 танки.
А от коли "крали" було 64:
Армия получила 4 модернизированных танка, - Укроборонпром - Цензор.НЕТ 5020
показати весь коментар
08.12.2020 15:27 Відповісти
+17
і це все, що вдалося отримати в рамках держоборонзамовлення? Більше не проплатили?
Де гроші, зелень?
показати весь коментар
08.12.2020 15:16 Відповісти
+14
Сейчас в геометрической прогрессии растут только долги Украины и щеки Зеленского. Тут, несомненно, есть какая-то связь...
показати весь коментар
08.12.2020 15:51 Відповісти

Завантаження...