11863 відвідувача онлайн

Найманці РФ обладнали під Донецьком вогневу позицію мінометів біля щогли відеоспостереження ОБСЄ і ведуть обстріли позицій ЗСУ, - українська сторона СЦКК. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє пресцентр ООС, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, ще 19 квітня СММ ОБСЄ зафіксувала факт втручання найманців РФ у роботу камер відеоспостереження Місії та встановлення окупантами своїх відеокамер на території шахти "Жовтнева", що на околиці Донецька.

В результаті втручання оператори ОБСЄ були змушені відключити від моніторингу своє обладнання. При цьому найманці РФ поблизу щогли системи відеоспостереження на території шахти обладнали вогневу позицію мінометів. Саме з цього району найманці РФ вчора випустили 22 міни по позиціях українських військових. У ході обстрілу поранення зазнав один український військовий. Коригування вогню противник вів за допомогою БПЛА.

"Зухвалі дії проросійських найманців свідчать про їхнє небажання дотримуватися Мінських домовленостей та намагання за будь-яку ціну спровокувати Збройні Сили України на вогонь у відповідь у напрямку Донецька. Саме цим пояснюються факти ведення окупантами вогню з районів міста, що почастішали у другій половині квітня і зафіксовані Українською стороною СЦКК", - повідомили в штабі.

За фактами порушень режиму припинення вогню українська сторона СЦКК направила доказові матеріали на адресу СММ ОБСЄ

"Українська сторона СЦКК наголошує, що агресивні дії окупантів несуть пряму загрозу життю та здоров’ю військовослужбовців Збройних Сил України та місцевого населення і дестабілізують ситуацію вздовж усієї лінії розмежування", - додали в штабі.

Найманці РФ обладнали під Донецьком вогневу позицію мінометів біля щогли відеоспостереження ОБСЄ і ведуть обстріли позицій ЗСУ, - українська сторона СЦКК 01
Найманці РФ обладнали під Донецьком вогневу позицію мінометів біля щогли відеоспостереження ОБСЄ і ведуть обстріли позицій ЗСУ, - українська сторона СЦКК 02
Найманці РФ обладнали під Донецьком вогневу позицію мінометів біля щогли відеоспостереження ОБСЄ і ведуть обстріли позицій ЗСУ, - українська сторона СЦКК 03
Найманці РФ обладнали під Донецьком вогневу позицію мінометів біля щогли відеоспостереження ОБСЄ і ведуть обстріли позицій ЗСУ, - українська сторона СЦКК 04
Найманці РФ обладнали під Донецьком вогневу позицію мінометів біля щогли відеоспостереження ОБСЄ і ведуть обстріли позицій ЗСУ, - українська сторона СЦКК 05
Найманці РФ обладнали під Донецьком вогневу позицію мінометів біля щогли відеоспостереження ОБСЄ і ведуть обстріли позицій ЗСУ, - українська сторона СЦКК 06

Топ коментарі
+5
Все зависит от целей, которые преследуют командиры орков. Очевидно, что им нужны осколки украинских боеприпасов на мачте наблюдения ОБСЕ и воронки возле нее. А сами орки - расходный материал.
показати весь коментар
28.04.2021 12:00 Відповісти
+3
Найманці РФ обладнали під Донецьком вогневу позицію мінометів біля щогли відеоспостереження ОБСЄ і ведуть обстріли позицій ЗСУ, - українська сторона СЦКК - Цензор.НЕТ 8158
показати весь коментар
28.04.2021 13:26 Відповісти
+2
Я в этих сухопутных арт-делах- не очень, наверное, хотя и каплей артиллерист ВМФ. Мне вот что непонятно: располагать свою позицию у реального ориентира, на седьмом году войны, когда там всё уже должно быть пристреляно с точностью до метра- как минимум- бред.
показати весь коментар
28.04.2021 11:47 Відповісти

Завантаження...