Зеленський вручив державні нагороди призерам Олімпіади-2020. ФОТОрепортаж
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.
Глава держави привітав олімпійців з успішним виступом на іграх, де вони здобули 19 нагород. Зеленський вручив державні нагороди атлетам, які завоювали медалі на Олімпіаді-2020 року, та їхнім тренерам.
"Ви своєю великою працею заробили таку кількість медалей. Я розумію, як складно готуватися до Олімпіади в час пандемії COVID-19. Ви всі – молодці, ви перемогли. Перемогли COVID, здолали відстань до цієї Олімпіади. А ми вас дуже підтримували", – наголосив Зеленський.
За його словами, нині держава опікується питаннями створення спортивної інфраструктури, посилює увагу до потреб спортсменів і тренерів. "Ви це відчуєте. Ми побудуємо інфраструктуру, якій заздритимуть інші збірні. Україна буде гідно підтримувати наших великих спортсменів", – заявив глава держави.
Крім того, президент порушив питання щодо створення умов для повернення в Україну сильних тренерів, які зараз готують спортсменів для інших держав, а також для залучення іноземних фахівців.
Глава держави також висловився за проведення у майбутньому в Україні Олімпійських ігор. "У нас їх ніколи не було. Я не впевнений, що це відбудеться за наш час, але ми точно все побудуємо, щоб наступним поколінням було легше", – зазначив Зеленський.



















