9204 відвідувача онлайн
12 515 28

Під Полтавою відремонтували найгіршу ділянку міжнародної траси М-22

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області, яка виклала у Facebook фото до та після ремонту.

"До початку проведення робіт ділянка залишалася однією з найзруйнованіших на цьому автошляху", - розповіли в автодорі.

Під Полтавою відремонтували найгіршу ділянку міжнародної траси М-22 01
Під Полтавою відремонтували найгіршу ділянку міжнародної траси М-22 02

Щодоби на цьому відрізку міжнародної траси проїжджає близько 5,5 тисяч транспортних засобів.

В ході ремонту дорожники повністю замінили асфальтне покриття, а також посилили основу дороги за допомогою технології холодного ресайклінгу.

На оновленій 12-кілометровій ділянці уже нанесено розмітку з холодного пластику та встановлено нові дорожні знаки.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що в рамках ініційованої ним програми "Велике будівництво" з 2019 року відремонтували та побудували 13 тисяч км доріг, а також 560 мостів та мостових переходів.

Топ коментарі
+16
есть ньюанс. Фото наверху , которое "было" - это фото из под Полтавы, а фото снизу, которое якобы стало - это фото из Днепра, новый кусок южного объезда от запрожской трассы до южного моста))
показати весь коментар
24.12.2021 12:15 Відповісти
+11
нижнее фото объздная Днепра !!
показати весь коментар
24.12.2021 12:04 Відповісти
+7
Дорога это хорошо. Красивая...Но во время войны гарант страны должен работать в первую очередь на все для армии, и для победы.Как бы по этим дорогам не пошли кацапские танки с таким главнокомандующим.
показати весь коментар
24.12.2021 12:03 Відповісти

Завантаження...