Під Полтавою відремонтували найгіршу ділянку міжнародної траси М-22
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області, яка виклала у Facebook фото до та після ремонту.
"До початку проведення робіт ділянка залишалася однією з найзруйнованіших на цьому автошляху", - розповіли в автодорі.
Щодоби на цьому відрізку міжнародної траси проїжджає близько 5,5 тисяч транспортних засобів.
В ході ремонту дорожники повністю замінили асфальтне покриття, а також посилили основу дороги за допомогою технології холодного ресайклінгу.
На оновленій 12-кілометровій ділянці уже нанесено розмітку з холодного пластику та встановлено нові дорожні знаки.
Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що в рамках ініційованої ним програми "Велике будівництво" з 2019 року відремонтували та побудували 13 тисяч км доріг, а також 560 мостів та мостових переходів.

