Єрмак зустрічається в Києві з радниками лідерів Франції та Німеччини. ФОТО
Про це повідомляє Офіс президента, інформує Цензор.НЕТ.
"Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак розпочав зустріч із радником канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики Єнсом Пльотнером і дипломатичним радником Президента Франції Еммануелем Бонном, які прибули в Україну з візитом", - йдеться у повідомленні.
В ОП зазначили, що на початку зустрічі Єрмак привітав гостей у Києві та висловив сподівання на продуктивний і результативний діалог.



Почему не "президент"?
Уже реально чувство, что актёра поставили в качестве говорящей головы, а решения принимает другой ставленник каломойши