Делегація Конгресу США прибула з візитом до Києва. ФОТОрепортаж
Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив у своєму твіттері, інформує Цензор.НЕТ.
"Радий вітати двопартійну делегацію Конгресу США на чолі з сенатором Робом Портманом і сенаторами Крісом Мерфі, Джин Шахін, Емі Клобучар, Річардом Блюменталем, Роджером Вікером", - написав Кулеба.
Він додав, що цей "вчасний" візит зміцнює стратегічне партнерство Україна-США, сприяє стримуванню подальшої агресії РФ.




Він -сьомий!!!!
Отож начувайтеся ВСІ виконавці політичного замовлення тимчасового Зеленського!
Де зеленський ?
Їх же нема в країні.