9289 відвідувачів онлайн
44 302 61

Нацгвардійці знешкодили фейкових "тероборонівців". ФОТО

Бійці національної гвардії знешкодили диверсантів, які видавали себе за членів територіальної оборони.

Про це повідомили у Військовій частині 3030, інформує Цензор.НЕТ.

Нацгвардійці закликали містян бути уважними, оскільки в столиці працюють й інші ворожі диверсійно-розвідувальні групи.

Військові зазначили, що продовжують працювати над виявленням диверсантів по Києву. Усіх їх пообіцяли "запакувати".

Нацгвардійці знешкодили фейкових тероборонівців 01

Топ коментарі
+31
показати весь коментар
25.02.2022 23:58 Відповісти
+28
Хлопцам насрати і на Подоляка і на Зеленського і на Ахметова! Хлопцам не насрати на загинувших, які покидаючи НАС, задавали питання. "Скажи что это все не напрасно?"
показати весь коментар
26.02.2022 00:09 Відповісти
+24
А не расстрел, не? Ты не попутал?
показати весь коментар
26.02.2022 00:02 Відповісти

Завантаження...