Нацгвардійці знешкодили фейкових "тероборонівців". ФОТО
Бійці національної гвардії знешкодили диверсантів, які видавали себе за членів територіальної оборони.
Про це повідомили у Військовій частині 3030, інформує Цензор.НЕТ.
Нацгвардійці закликали містян бути уважними, оскільки в столиці працюють й інші ворожі диверсійно-розвідувальні групи.
Військові зазначили, що продовжують працювати над виявленням диверсантів по Києву. Усіх їх пообіцяли "запакувати".
Топ коментарі
+31 Sophia-Maria Duglass
показати весь коментар
25.02.2022 23:58 Відповісти Посилання +28 Ссс Ууук
показати весь коментар
26.02.2022 00:09 Відповісти Посилання +24 Есть мнение
показати весь коментар
26.02.2022 00:02 Відповісти Посилання 