9612 відвідувачів онлайн

З полону окупантів звільнено подружжя з Сумщини, - ОВА. ФОТО

Про це у Telegram повідомив глава Сумської ОВА Дмитро Живицький, інформує Цензор.НЕТ

"Із російського полону звільнили подружжя з Сумщини! На початку місяця орки незаконно затримали їх у Путивльському районі. Звідти перевезли до ізолятору на території Курської області.

Сьогодні, 12 квітня, в результаті обміну полоненими, чоловік із жінкою отримали свободу та можливість зустрітися з доньками", - йдеться в повідомленні.

З полону окупантів звільнено подружжя з Сумщини, - ОВА 01

Топ коментарі
+14
Цивільних звичайно шкода. Але. Росіяни завтра наберуть ще півмільйона цивільних в заручники. На кого будемо міняти їх?
показати весь коментар
12.04.2022 23:04 Відповісти
+10
Не знаю подробиць. Але виглядає так що подібні обміни військових на цивільних лише заохотять орків брати заручників серед мирного населення.
показати весь коментар
12.04.2022 23:11 Відповісти
+9
"Сьогодні, 12 квітня, в результаті обміну полоненими, чоловік із жінкою отримали свободу та можливість зустрітися з доньками"

Що за дурня? У якому ще обміну полоненими??? Цивільні не можуть бути полоненими!!!
Не можна ні в якому разі віддавати полонених орків за наших цивільних заручників - невже взагалі клепки не має у голові у наших можновладців??? Та фашисти завтра ж візьмуть на окупованих територіях ще 1000 людей у заручникі і будуть вимагати віддати за них їх військовополонених!!!
Ви ж самі підставляєте наших цивільних!
показати весь коментар
12.04.2022 23:09 Відповісти

Завантаження...