З полону окупантів звільнено подружжя з Сумщини, - ОВА. ФОТО
Про це у Telegram повідомив глава Сумської ОВА Дмитро Живицький, інформує Цензор.НЕТ
"Із російського полону звільнили подружжя з Сумщини! На початку місяця орки незаконно затримали їх у Путивльському районі. Звідти перевезли до ізолятору на території Курської області.
Сьогодні, 12 квітня, в результаті обміну полоненими, чоловік із жінкою отримали свободу та можливість зустрітися з доньками", - йдеться в повідомленні.

Що за дурня? У якому ще обміну полоненими??? Цивільні не можуть бути полоненими!!!
Не можна ні в якому разі віддавати полонених орків за наших цивільних заручників - невже взагалі клепки не має у голові у наших можновладців??? Та фашисти завтра ж візьмуть на окупованих територіях ще 1000 людей у заручникі і будуть вимагати віддати за них їх військовополонених!!!
Ви ж самі підставляєте наших цивільних!