6938 посетителей онлайн

Из плена оккупантов освобождены супруги из Сумщины, - ОВА. ФОТО

Об этом в Telegram сообщил глава Сумской ОВА Дмитрий Живицкий, передает Цензор.НЕТ.

"Из российского плена освободили супругов из Сумщины! В начале месяца орки незаконно задержали их в Путивльском районе. Оттуда перевезли в изолятор на территории Курской области.

Сегодня, 12 апреля, вследствие обмена пленными супруги получили свободу и возможность встретиться с дочерьми", - говорится в сообщении.

Из плена оккупантов освобождены супруги из Сумщины, - ОВА 01

Топ комментарии
+14
Цивільних звичайно шкода. Але. Росіяни завтра наберуть ще півмільйона цивільних в заручники. На кого будемо міняти їх?
показать весь комментарий
12.04.2022 23:04 Ответить
+10
Не знаю подробиць. Але виглядає так що подібні обміни військових на цивільних лише заохотять орків брати заручників серед мирного населення.
показать весь комментарий
12.04.2022 23:11 Ответить
+9
"Сьогодні, 12 квітня, в результаті обміну полоненими, чоловік із жінкою отримали свободу та можливість зустрітися з доньками"

Що за дурня? У якому ще обміну полоненими??? Цивільні не можуть бути полоненими!!!
Не можна ні в якому разі віддавати полонених орків за наших цивільних заручників - невже взагалі клепки не має у голові у наших можновладців??? Та фашисти завтра ж візьмуть на окупованих територіях ще 1000 людей у заручникі і будуть вимагати віддати за них їх військовополонених!!!
Ви ж самі підставляєте наших цивільних!
показать весь комментарий
12.04.2022 23:09 Ответить

Загрузка...