11620 відвідувачів онлайн

У Бердянську викрали волонтера і керівницю станції швидкої допомоги. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє в телеграмі пресслужба Бердянської міської ради.

"У Бердянську викрадено волонтера Олексія Піддубного. Він працював на швидкій допомозі волонтером. Також досі немає жодної інформації про місце перебування керівника Бердянської станції швидкої допомоги Ольги Саввон. Вона зникла близько тижня тому", - йдеться у повідомленні.

У Бердянську викрали волонтера і керівницю станції швидкої допомоги 01

У Бердянську викрали волонтера і керівницю станції швидкої допомоги 02

Інформацію щодо цього факту передано до Запорізької обласної військової адміністрації.

Завантаження...