Вандали розмалювали стародавні пам’ятки в Барселоні знаками Z. ФОТОрепортаж
У центрі Барселони вандали розмалювали літерами Z - знаками російської армії - історичні пам’ятки, зокрема давньоримський мур.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Хмарочос".
Однією з мішеней вандалів став волонтерський центр, який надає допомогу українським біженцям.
Подібні інциденти траплялися й раніше, особливо в місцях, де роздавали допомогу українцям.
Тепер знак Z з’явився також на античному мурі часів Римської імперії, збудованому між IV та I століттями до нашої ери, зараз це вулиця де ла Палья. Також знаки помітили на проспекті Параллель і на набережній.
Топ коментарі
+84 Анатолий К #427424
показати весь коментар
15.09.2022 12:57 Відповісти Посилання +50 Vadim Dumij
показати весь коментар
15.09.2022 12:57 Відповісти Посилання +45 Serhiy Talatynnik
показати весь коментар
15.09.2022 12:58 Відповісти Посилання 



