Іспанія надіслала Україні 14 генераторів. ФОТОрепортаж
Іспанія передала Україні партію генераторів, щоб впоратися з наслідками російських атак на енергетику. Загалом передано 14 генераторів.
Про це повідомив міністр закордонних справ країни Хосе Мануель Альбареса, передає Цензор.НЕТ.
"Вчора 14 подарованих Іспанією генераторів вирушили до України для задоволення потреб, спричинених несправедливими та невиправданими атаками на українську енергетичну інфраструктуру", - зазначив він.
Топ коментарі
+28 5 копійок
показати весь коментар
20.11.2022 07:03 Відповісти Посилання +20 Amber
показати весь коментар
20.11.2022 06:59 Відповісти Посилання +7 три - пятнадцать
показати весь коментар
20.11.2022 09:42 Відповісти Посилання 

