Автопробіг на підтримку України відбувся у Молдові. ФОТО
Ліберальна партія Молдови в неділю організувала автопробіг, який відбувся під гаслом "Слава Україні!".
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Știri.md.
Автопробіг стартував об 11:00 біля будівлі посольства України в Молдові, звідки перемістився до міста Штефан-Воде та контрольно-пропускного пункту Паланка на українсько-молдовському кордоні.
Під час руху автомобілі несли прапори Молдови, Європейського Союзу, НАТО та України.
Прибувши до Паланки, демонстранти вийшли з автомобілів та скандували "Слава Україні!", низку антиросійських гасел та висловили підтримку народу України.
Присутні також тримали плакати з написами "Росія – терористична держава", "Російську армію геть з України", "Російську армію геть з Молдови", "Україно, твоя перемога – наша перемога".
