Словаччина передала Україні восьму гаубицю Zuzana 2. ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Генштабу ЗСУ.
"Це також остання з восьми самохідних гаубиць Zuzana 2, які Словаччина через державне акціонерне товариство "КОНШТРУКТА-Дефенс", яке належить Міністерству оборони, зобов'язалася поставити в Україну на підставі укладеного договору купівлі-продажу минулого червня", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що крім виконання контракту на постачання 8 одиниць самохідних гаубиць Zuzana, "КОНШТРУКТА-Дефенс" виготовить для України ще 16 одиниць цього типу техніки, які спільно фінансуватимуться Данією, Німеччиною та Норвегією.

Це тобі не німці з їхніми нескінченими "дамо, але не знаємо коли"...
Молитесь... зелекодломойские...,Чехія зробила теж саме...